Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Ad. video. Nejlepší na tom je, že největší řezníci jsou flustrovaní jedinci z Evropy.

Francouzi tam snad rozpoznali někoho od nich a jestli jsem to dobře postřehnul, tak minimálně jeden je konvertita k islámu. Jak jsem už dnes psal výše - západní civilizace se řítí do pekel. Jsou tady jisté paralely s pády velkých starověkých civilizací a toto je jedna z nich - infiltrace nám nepřátelských cizinců a náboženství, kterou jsem dopustili pod různými záminkami a naše totální neschopnost a neochota povolaných (myšleno politiků) s tím něco udělat ve jménu údajného rasismu a xenofobie a porušování lidských práv. A kde jsou naše práva???

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pawouku, ty jsi malej, ale Mazda 3 byla první auto, do kterého jsem se vůbec nevešel za volant. Z domění, že jde sedačka ještě šoupnout dozadu mě vyvedl prodejce a souhlasil se mnou, že to auto je skutečně pro trpaslíky. To jsem ještě nezažil. Fábie je proti tomu Superb ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prostě je to auto pro rákosníky, vešel jsem se až do šestky. Ono se lecos nepíše...U Opela Astry se taky nepíše, že vlevo u spojky se nevejde dospělá noha a když jsem to tvrdil prodejci, žasnul. Letos jí měl půjčenou brácha na Kanárech a říkal mi, že to je opravdu otravné a že ho to neskutečně sralo.

 

´Mazda 3 není žádná hitparáda, koneckonců ani šestka.

 

ad....On ani interiér šestky není nijak extrovní.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sem si hold na to zvykl, jako např na elektrickou bederku.. že si můžu zvednout předek sedačky jinak než zadek mě vyhovuje,  manuální si zvedáš pouze celou sedačku...

protože alarm v sobě obsahuje SAFE systém.. pak stačí dát jenom GPS/GSM modul a je vystaráno.... přepínání dálkovych světtel je 3500kč, dyt to je fuk... to je spíš na hraní s diagnostikou...

 

stejně nic kupovat já nebudu ani nechci, jenom mě to taky zajímalo.. schválně poptám ty ojetý, jestli tam něco je...

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...