Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Právě to mě varoval známej, že to musí bejt v systému, proto to musí dělat oficiálně ty prohlídky a nemohl mi už dávat jen razítka, jako dřív u dřívějších aut. Takže já tohle mám v pohodě, dokonce i jejich olej.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mě sere, že jsem si ten motor krásně zajel, nežere benzín a jezdí jak raketa. Bůh ví, co bude potom.....třeba dostanu už nějakou lemru , jako má Stanmar, u něj 225 a je na dorazu.... ;)

 

To já 238 a ještě by jel......šlápnu na to prostě, z vejfuku se začoudí a ti za mnou neviděj přes zaolejovaná čelní skla, nikdo mě te´d nepředjede :kol-47:

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clint nyní zpytuje svědomí, přemýšlí o životě s 357. u hlavy, jak mu tohle mohla jeho Škoda, jakož to bezchybný vůz nejvyšší kvality německé preciznosti udělat. Teď si konfiguruje na stránkách Kie aby se lehce uklidnil s myšlenkou že kvalitní auta tu pořád jsou, akorád nejsou ze západu, ale z východu (i když je to Jižní Korea) tak vlastně z jihu.

Jinak Kokto, ty máš najeto 200tis? Kolik si najel s chipem? To už je slušné. To mi připomíná že si mi sliboval ten olej. I když přenechám ho Clintovi, ten už je v koncích, má skoupenej olej z celého regionu a už nemají ani na skladech, jak jim ho Clint za poslední měsíc vykoupil. Rafinerie díky Clintovo objednávkám jedou na 120% aby to vykryly. 

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem to probíral v Rakovníku v autorizáku, říkal, že váhovku ještě nedělali, že se musej podivat, jak se to vůbec dělá. Že se zatím každej u nich do 0,5/1000 vešel. Nicméně prej při mých km už asi MB 100% na materiál jistě nedá, prej to vidí tak na 50:50. Tak mi doporučil nejdříve při výměně oleje ten jejich med, že to zatím všem pomohlo, že se to prej naleje do starého oleje, ujede 15km, pak vypláchne a naleje novej olej či co. Prej to pročistí komplet motor a druhej sajrajt zatěsní. Pak teprve, když to nepomůže řešit tu pístní sadu.

 

Kdybych mohl, nalil bych tam med a auto prodal. Jenže prostě na nové auto není, splácíme ještě auto manželky, potřebujeme dvě auta. A splácet dvě auta si prostě nemohu dovolit. A za 300tis nic nového kloudného nepořídím....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...