Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Není 1.4 TSI jako 1.4 TSI. Například twincharger ve FII RS do určitého roku výroby taky žere olej, pak už to vypadá, že ne. Jediný častý problémek pro všechny jsou hlučné rozvody nebo přestavovač vačkové hřídele.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klintíku to máš kvalitní auto, bráchovi na scouto začlo chcát při 165000km :D servisák říkal, že to řeší furt, i místní Suri. Stálo to 3k, ale na rozvodovku.

 

Hold nechtěl bych být v tvý kůži, ale ďyt je přeci kulance ne? :D a nesmrtelný řetězový rozvody :D osobně bych tam nic nelil a rozdělal motor a zjistil opravdu kde je problém.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, zdá se, že je ideální doba na prodej auta :D :D   Vodu pořeším každopádně. Netěsnost převodovky řešit nebudu, dokud vyloženě nepoteče olej na krycí plech. No a spotřebu oleje, to řešit těžko mohu, zatím snad tam fláknout ten TEC2000 a uvidí se. Rozvody, ty jsou snad zatím ok.

 

Holt koncernová kvalita vzala za své. Otázka co pořídit, rád bych počkal na cenovou nabídku nového Supa, pokud by byla podobná té stávající, možná bych do něj šel. Jinak prostě O3 v 2,0 TSI nebo 2,0 TDI.

 

Kokta: ty jsi strašně zlomyslnej člověk, v tobě je takové nedobroty a zla, určitě se teď chechtáš i s tim svým čoklem a radostně skáčete po posteli jako šílenci.

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bejt tebou tu převodovku vyřeším, až se ti časem zadře, protože tam nebude žádnej olej, tak budeš kupovat i převodovku, takhle seš v tom jenom za cca 3000kč :kol-43:

http://www.oleje.cz/p/liqui-moly-proplach-motoru-500-ml--1082

http://www.oleje.cz/p/liqui-moly-stop-ztratam-oleje-300-ml--2801

 

to sou ty sajrajty, liqui moly mám vyzkoušenej, ale je to dočasný řešení. stejně se museli vyměnit kroužky u 1.6 MPI 75kw a za cca 10k to udělal známej(jedinej měl zájem tu práci dělat, ostatní řekli at si koupí jiny auto)

 

uvidíme co S3, těším se na svezení v tom 2.0 TSI.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ovšem nic nemění na věci, že Kokta je zlej. :(

 

No zavolal jsem do jednoho prověřeného neznačkového servisu a zdá se, že to nechám udělat tam. Cenově to vyjde o poznání levněji.

Dospěl jsem k názoru, že ne všechny věci musí člověk nechávat dělat v autorizáku ;) Zejtra to tam dám na tu pumpu.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To máme jednu pumpu, těsnění, šroubky, nová náplň (popř.stará filtrovaná přes punčochu), montáž, demontáž, svačinka. A to jsem ti záviděl, jak ti jde ten motor potichu a ladně. A jak vyřešíš tu zaolejovanou hadici k turbu?

Mě jde pro změnu do kytek spojka.[emoji33]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mu dej banána. Už jsem to psal, dokuď jsem o těchto fórech nevěděl, byl jsem šťastný. Teď se bojím podívat, co se zase vysere.[emoji23]

Navrhuji založit téma ve stylu stav tacho/závady, popř. jsem šťastný majitel a spolehlivější auto neznám. Tomu hodit odkaz na poruchy.[emoji23]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No po pravdě, ten motor ve mě vzbuzuje pocit, že je nejhorší všech dob :)

 

Zaolejovanou hadici neřeším, to už bych se z toho mohl zbláznit. Nicméně, prej je to běžný jev u těchto motorů a chleba to nežere ;)

 

On ten motor dál jde ladně a potichu, jen žere olej, žere vodu, netěsní převodovka a co já vím ještě....Čili, laik by řekl dětské nemoci, my znalci bychom to rádi hodili ze Šárky ;)

 

Motosi, spojka, to bude asi levné co myslíš? :D Já ti řikal, že ta spojka není opěrka na levou nohu a že ji o ten pedál nemáš opírat ;)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znamená to dneska, že po 100tis je auto odepsané?

Jak to tak vypadá, tak asi ano. Ona i prodloužená záruka je u ŠA maximálně na 120 000 km. Nastala doba spotřební - po záruce se toho vždy zbavit. Jenže ne každý na to má.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nebo mít pořádnej dehet :D brácha třeba vůbec nezná co to je zahřívání nebo dochlazování a jak to furt chrochtá! jenom už začíná lehce občas podkluzovat spojka, ale to je klasika v těchto km. Jak se zahřeje tak je to jenom a jenom lepší.

 

nebo taková dacia sandero, to bude jízda pro Klinta!(ani se nemusíš převlíkat do obleku) d43864c90df075c94489ddbe4ca5ffe9e873c63f

Editováno: , autor: kokta7
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...