Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

to se taky čoveče podívám  a celkem rád na LPG...

právě tohle chci lepit do zadu na auto, jelikož abych matl nepřítele ;) http://www.obautodily.cz/eshop/skoda-octavia-ii-facelift/znaky-napisy/skoda-octavia-08-zadni-napis-mpi-zelene-i-id:1477.eshop

předtím sem tam měl na těch 144kw greenline, to fungovalo taky pěkně ;)

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slusny. Ty frajeri co si je natrel museli cumet. Mel si i takova ta greenline kridylka samolepky na bocich? Tak HTP mit nemuzu. Rapid se v HTP nedela, sem si uvedomil. I kdyz, kdo to vi.A kdyz nalepim MPI nejslapsi trihrnek pro Rapid tak uz to neni ono. To taky vi malo lidi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jak sem měl na reklamaci svoji oktu  a lítal jsem s otcovym supem v 3.6, tak hodně těch Suvkářů, audinářů apod bylo hodně nasrany že je předjíždí slepice, to samy na dálnici se na mě lepili jak na debila....

fakt nechápu, že se na tomhle lidi udělávají....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Treo, podle mě lpg super, teď mě jedno zelené mpi predjelo na dalnici a jedna velká výhoda originální zástavby, když za ní jedeš nesmrdi.

Kokta, máš tmavé nebo svetle vany?

Jinak chlapci s tím zeleným mpi na autě které nemá plyn bacha, minule jsem byl u kámoše dělá na hlidane garáží a má zákaz tam tyto OII pouštět a má povinnost kontrolovat, aby tam nevjeli kvůli lpg. Má na to celý plakát na zdi a na něm značení jednotlivych plynaku.

Za mě radši greenline ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tak, takhle origoš LPG je fakt super. hlavně i čepování LPG je prostě skryto krásně pod krytkou, tak jak to má být. Celkem stylovej přepínač na LPG a ukazatel, co si více přát. LPG stanic už je celkem dost, takže i místo naftáka pro firmy by se to celkem hodilo. Furt lepší jezdit v MPI které má 72kw než chrochtajcí naftáky.

jaky vany?

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

právě tohle chci lepit do zadu na auto, jelikož abych matl nepřítele ;) http://www.obautodily.cz/eshop/skoda-octavia-ii-facelift/znaky-napisy/skoda-octavia-08-zadni-napis-mpi-zelene-i-id:1477.eshop

předtím sem tam měl na těch 144kw greenline, to fungovalo taky pěkně ;)

 

S tím zmátneš možná starou bábu, co jede z kravína unavená domů po šichtě, nebo pětiletého chlapečka z Africké buše, co si doteď myslel, že oktávka je něco k jídlu ;)

Už i sousedovic pitomej pes ví, že 1,6 MPI měla jednoduchou koncovku vejfuku :D

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...