Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

jsem zasadovej a uprimne me jsou nejaky admini uplne ukradeny. ten, kdo obhajuje (propaguje a to na serveru, kde je velka koncetrace potencialnich zakazniku, ktery mozno obrat o prachy) takovy svinstvo, si nezaslouzi nic jineho, nez lync...

Editováno: , autor: Paradox.f
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to, co predvadis, rika se tomu odborne "demagogie" :) co je dneska "byt dle dikce zakona"? o nicem takovem to neni, takze porovnavas neporovnatelne. to, ze ma zakon diru a existuje mechanismus na jeho LEGALNI obejiti neznamena, ze jsem mimo zakon, kdyz vyuziju "cehokoliv legalniho" proti nemu.

je to verejne forum. precetl jsem shit, tak jsem se chtel podelit. navic, jsem clovek, co zna pozadi a interni "co si" ve zminovane firme a kdyz muzu, rad minimalne znejistim potencialni lapky, ktere se jednoduse nechaji zlakat podobnyma naprosto lzivyma clankama. kazdej jsme nejakej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pawouku, zase se tech administratoru tolik nezastavej, alespon ne takovym zpusobem, jako ze nemohu napsat svuj nazor. Ano mas pravdu, ze vetsina z nas je tu zadara a provoz se z neceho musi zaplatit, na druhou stranu bez nas bez lidi co sem chodi by to byl mrtvej server. At si AAA zaplati reklamu jako ostatni ( OBauto aj.) nejakym banerem a kdo chce si na to klikne a ne takovou, dle meho divnou formou diskuzniho vlakna. Jinak si mydlim ze svoboda slova by tu mela mit furt prim, pokud nekoho neurazim apod. Muzu svuj negativni nazor napsat jak na SA na Skodahome ale klidne i na admina. Kulicka je na strane admina , kdyz to tak udelal a zavedl diskusi vlakno aby tedy reagoval a dal na vec svou reakci. Nemam rad nazor typu hlavne nepis nic proti adminovi, SA aby se ti tu neco nestalo. To je neprime vyhrozovani

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, jestli to tady chceme udržet v nějakých mezích slušnosti, tak se budou účastnící diskusí podle toho chovat. Názor se dá napsat slušnou formou. Na to tady máš pravidla fora. To ti snad nemusím vysvětlovat. Jestli se majitel fora rozhodnul dávat reklamu na svoje forum, je čistě jeho rozhodnutí a taktéž je na něm, jakým způsobem to udělá.

PS: na některých forech (a některá z nich jsou o hodně větší než ŠH) je absolutně nepřípustné jakékoliv veřejné polemizování s rozhodnutími adminů, nebo modů. Je za to většinou okamžitý vyhazov. Má to svoje důvody. Když se někomu nelíbí nějaké rozhodnutí, má si to s dotyčným vyjasnit neveřejnou cestou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fajn, mozna me ujely nervy (reakce byla trosku "direktivnejsi"), ale tak to se da cekat.

kdyz nekdo obira lidi, je to blbost tech lidi. kazdopadne je HUMUS, kdyz to nekdo propaguje, at je to majitel, nebo prezident zemekoule, je to proste HUMUS. pak je to presne tak, jak rikas: "pak to tady ma vypadat tak, jak to vypada".

jinak, jeste mala reakce na ty zakony: to, ze to tady vypada tak, jak vypada neni chyba lidi, ale zakonodarcu. kdyz nekdo pripravi zakon, kterej je totalne k nicemu a jeste k tomu blbe napsanej, nebo nedodrzuje smernice nadrazeneho organu a na druhe strane nuti male podnikatele dodrzovat jine, daleko prisnejsi smernice (viz. muj priklad nekde tady), myslis, ze si lidi nechaj kalet na hlavu? najdou si cesticku a ja to jen vetuju :)

Editováno: , autor: Paradox.f
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pawouku souhlas s tim, ze kazdy nazor a reakce by mela byt slusna, stejne jako by se mela resp. pravidla fora. To o tom zadna. Majitel fora, admin nebo i moderator je jen clovek, pokud se mi jeho verejny vyrok, nazor z nejakeho duvodu nelibi, mel bych ja mit o5 moznost verejne reakce ve slusnem ramci, ac uznavam ze jsou pripady kdy je lepsi resit problem SZ. To je ovsem vec individualni nelze ji pausolizovat Nebo jsme tady snad nekde jako v komunismu? V takovych forech o kterych pises bych tim padem neprispival.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přispívat přece nemusíš nikde. Fora jsou soukromá a buď přistoupíš na jejich pravidla nebo ne. Tvoje volba. A komunismus? To trošku přeháníš, ne? To je právě o tom, řídit se danými pravidly a nemyslet si, že si každý může dělat, co si zamane. A když už nevíš kudy kam, tak se začneš ohánět komunismem. A to by ses divil, kolik takových panáčků tady bylo a ještě je. Pak by se zde nemuseli sáhodlouze řešit "neposlušní" uživatelé, kteří dělají jen bordel, což jinde je vyřešeno v cukuletu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V komunismu krom jine, neslo projevovat sve nazory. Ty tady popisujes to same. Neznamena vzdy co je psane, to je spravne ( pravidla, zakony ).

Znas "nahubkovej" zakon na Slovensku? Je snad v demokraticke zemi takovy zakon v poradku? To mi pripomina prave podobnost tomu, co ty tady obhajujes. Pokud majitel fora admin a nevim kdo chce mit korektni diskusni forum, ktere za neco stoji, pac jde i o zpetnou vazbu, mel by, dle meho, pripustit i primerenou kritiku klidne i na svou osobu, resp. na posty, ktere pise. To by taky mohlo skoncit tak, ze kazdy kdo bude adminovi nesympaticky bez vazneho duvodu bude proste smazan. A to mi nekoresponduje s kotektnim diskusnim forem. Toto forum dle i tvych slov tento pripad prozatim neni a proto sem rad chodim. Ty ovsem na to koukas z pohledu problemu zde s vyvrhely, to ti nemam za zle. Ja pisi o slusne diskusy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja sem si dneska podrápal nebo minulý den volant  :( asi shitskej materiál :(. asi se toho člověk nesmí dotknout :D

Co bys nechtěl od superkvality koncernového nadauta. Napřed sedačky, teď volant. Mimochodem, co dělají sedačky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stejně dneska je krásnej zasněženej večer!

hele to je ten volant z S2 FL(ten novej). dnes sem si toho všiml.

sedačky se pářou podobně, ale je to o dost lepší než předtím. Ale fakt mě nejde do hlavy jedna věc, že sedadlo spolujezdce je na tom hůř jak řidičovo :D

 

IMG_20150202_231217.jpg

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pawouku: Ted jsem admin, moderator atd. Dotkl ses me tim, ze si napsal, ze jsem nic nepochopil a tak te smazu. Hotovo. :-)

Ja ovsem tvuj nazor respektuji a je mozne ze jsem Te nepochopil, ostatne jako treba ty me. Ja Te totiz videl, jsi clovek z masa a kosti jako ja, tedy ac jsi moderator, nejsi Buh abys nebyl neomylny. :D Jinak nic ve zlem a muzeme spolu hodit diskusi live jak kdo to myslel az bude prilezitost.

Pro ostatni: serial bez pokracovani " Ja a Pawouk aneb kde je pravda" konci. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...