Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Jal to ze nemas, kokta ma. :D

Jinak v tom baraku by nesmely jeste chybet tzv. spolecnice. :D

To by zajistil Pančák, má v tom praxi a spoustu známostí. Každej tejden má Pancho novou samici, střídá to rychleji než ty měníš trenky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stringo: mluvim o tom, ze technologicky je uz 2-3 roky vyspelejsi O3 pred S2. stejne, jako Golf pred Passatem. Passat v sobe prinesl velke zmeny, kontra Golf. S2 bude mit zmeny 2-3, oproti O3, pricemz se ted chysta facelift O3, ktery je nejspise stejne vyrovna. S3 bude vetsi O3 a bez V6 uz to stejne nebude zadna zabava...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spíš k smíchu, že O3 nemá stále sensor mrtvých uhlu..... :D a stále O3 má obyč ručku k DSG... předpokládám že facelift O3 nepřinese větraný sedačky... hold bratr z Boleslavy je zase pozadu jako vždy.

 

S2 Fl už má start/stop a rekupraci píčovin, takže zlatej před facelift ;) mno čoveče, radši si užívám když mám možnost VR6, než nějakých přiblbých asistentů a pomalých displeju a navigací :D asi je hroznej problém narvat do navigace SSD, trošku silnější HW trošku to zoptimalizovat aby to běhalo.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravit to jde, ted mi to borec odhadl na 150 oprava jenže bez laku. Takže pak to je otázkou presne výbavy a porovnání. Nejlépe opravit chvilku jezdit a za nulu prodat...

no ja myslim za vic,tohle je jako ja  a jen mne to stalo 90000 a to bylo jen  mechanicke casti bez plechu,nevis  co tam je ,jen palubka  a bagy mas za 20t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O3 a vetrany sedacky beru jako pokus o vtip :) klasicka rucka je super vec, ale kazdeho nazor. mrtve uhly S3 bude mit? nemyslim si. s V6 souhlasim, k tomu neni co. ja tady hodnotim ale to, ze tady je O3 uz 2 roky a vedle ni jezdi auto s "vyssim postavenim" technologicky za zenitem. ted prijde BUM, prijde S3. nenabidne o nic moc vic, nez O3 (z el. brzdy a DCC si fakt sedam na prdel...). subjektive interier uzasnej, ale stejnej wow efekt byl u O3. proste, je to k smichu. navic, vic nez 4-hrnek tam nedas a kdyz budes jakoze fakt echt debil, das si 3-hrnek. o 6-hrnku se Ti bude zdat.

Editováno: , autor: Paradox.f
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vetrany sedacky ma jen Superb a Passat, ve stejne ci podobne tride. donedavna ani A4 nemela moznost ventilace sedacek (par kousku z DE melo, ale v CZ je nenajdes, stejne jako u A6 pred poslednim FL). takze, u Octavie... at uz je u Tebe kravina cokoliv, tak treba Columbus (RNS 510) v S2 (to co muzes mit Ty) v porovnani s O3 je vysmech. vsechno to ostatni, nejde o to, co to je za kravinu, jak Ty nazyvas, ale ze to je "neco/cokoliv", co auto nizsi tridy ma a vyssi nema. pro Tvou informaci: Bentley dava tu samou navi z S2 (v jinem kabate, ale stejna technologie) do svych aut taktez, Touareg taktez. prvni auta byla O3, Leon a Golf. ostatni strouhaj uz 2 roky. znam par lidi, co ma treba Bentley a moc radi si sedaji ke me do auta, aby, dle jejich slov: "no, Tvoje stalo asi osminu toho, co moje, ale kdyz Ti sahnu na display, tak to reaguje... a vypada to, jako navigace a ne, jako prvni model TomToma"

solarni kolektor nema, ale ma nez. topeni a to umi rovnez vetrat. blind senzor nemam, nemel jsem a musim rict, ze za to mam zrtcatka a zatim se me nikdy nestalo (za rok 60tis km), ze bych mel problem. navic, nez blind senzor, kterej bude stejne totalne na hovno, jako lane assist, radsi nic. lane assist v O3 je naprosto k hovnu, napriklad.

Editováno: , autor: Paradox.f
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...