Přejít na obsah

ovladaci panel okien


Mareček88

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

dobry den pani,

 

Viem ze pisem do fora oktavia, ale vo fore Fabia nikto nereagoval. tak to skusim tu.

 

potreboval by som od vas odbornu radu. mam FI classic 2004,  kupil som elektricke stahovanie prednych dveri FABIA KIT + modul ovladania okien KEETEC  M WIN. Chcel by som pouzit originalne ovladace, ale neviem ktory pin  pripojit. na ten ovladaci modul.

ovladace mam na 4 okna, ale potrebujem zapojit len dva vypinace na predne okna. mozete mi poradit prosim ako to zapojim.

central mam dorabany neorigo , auto je cista socialka, takze komfortku urcite nemam.

 

 

ak sa niekde vo forach nachadza odpoved na moju otazku, tak sa vopred ospravedlnujem. ja som nic nenasiel.

 

dakujem za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ak dobre citam tu schemu, mala by tam byt 16 polova svorkovnica

 

Hnedy kabel do pinu 11 je kostra

Sedozeleny do pinu 6 je na ovladanie okna vodica

Hnedo biely do pinu 5 je na ovladanie okna spolujazdca

Sedy do pinu 12 je na podsvetlenie

hnedo zeleny do pinu 2 je pre ovladanie zamykania dveri

 

uvedom si, ze toto nie je system kde sa ovladaju okna prepinacom hore dole, ale kde kompletna komunikacia bezi po CANe, tzn ze komfortka rozhoduje, ci ti dovoli dat okno hore alebo dole, nie prepinac.

 

EDIT: dal som si tu robotu a pozeral som co si si to vlastne kupil. urcite k tomu potrebujes aj spinace a to konkretne SPAL FABIA, na original to urcite nezapojis.

http://alarmtuning.cz/alarm-tuning/elektricke-stahovani-oken/originalni/sada-spinacu-skoda-fabia-spal-sw-fabia.htm

 

Tymito spinacmi ovladas priamo motor. Ako do toho zapojis ten Keetec, to uz mi celkom jasne nie je...

 

Anyway, bastlis dokopy uplne third party veci ktore nie su zrovna urcene aby medzi sebou fungovali, co takto si to dat zapojit u Keetec servisnych firiem?

post-80833-0-41603800-1379884573_thumb.p

Editováno: , autor: patrikcevela
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...