Přejít na obsah

Skleneny panel climatronicu


Deliberator

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím pánové

Mate někdo namontovaný skleněný panel s webastem?

Jde mi jen o NT. Climatronic jako takový funguje dobře.

Mám ho na svém voze (Superb 3 2016 MIB 2,5) a například indikace nastaveni časovače NT (kontrolka má svítit zhruba 10s po vypnutí zapalovaní) se rozsvítí jen tehdy když jsou rozsvícena světla. Jakmile je zhasnu nebo otevřu dveře řidiče tak indikace zhasne. 

Další je nastaveni doby běhu NT (mělo by se vztahovat pouze k dálkovému ovladači a stisknuti tlačítka na Climatronic).

Mam nastaveno 20min.

Nastavím časovač NT na určitou hodinu ale když přijdu k autu tak netopí a jakmile odemknu auto tak se spustí NT.

Když ale mam nastavenou dobu běhu na 40min a nastavím časovač a následně přijdu k autu tak je krásně vytopené.

Jiné časy doby běhu NT jsem zatím nezkoušel.

A ještě jedné věci jsem si všiml. Nastavím časovač např. na 6:00 a přijdu k autu po 6:00 tak stále ještě topí (zhruba 2 - 10 min jak kdy) 

S původním panelem Climatronic to vypínalo v nastavený čas.

 

Díky za každé postřehy.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...
V 28. 9. 2022 na 19:22, Deliberator napsal:

 

Aojte. Uvazujem nad výmenou panelu klimy na sklenený.

 

Na ali je ich viacej druhov pre Passat, Tiguan, Golf aj Superb. Mam objednať priamo na superb alebo možem objednať aj na passat. bude fungovať spravne? 

 

Dočital som sa že je problem z tretou zonou klimy. Ma tvojzonový nejake ine oznacenie ?

 

Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@jpeky panel samotny je rovnaky, ale lisi sa plastovy ramcek, ktory sa meni spolu s panelom.

Ak objednas na ine auto, ramcek nebude pasovat.

Mne sa jeden panel doma vala, mozem ti ho darovat ked si pre neho prides do BA.

Stacil by ti kupit iba ramcek.

 

@japok a mas koupenou verzi pro NT? Na aliexpressu ji nemeli, proto se ptam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...