Přejít na obsah

S2 combi LED zadní světla z face combi


ferda25

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

obě světla po 2 měsících poklidnýho shánění doma ,, krytky na strany ze starejch na ně nejdou ,(nevadí nic ruinujícího)  , tedy jěště ve škodovce obědnat , a pomalu se chystat na montáž :kol-31: (výlet) + cree led zpátečka 
co se stane když se nasaděj světla před (bez) nakodovánim BCM ? :kol-32: 
čísla krytek z prvního příspěvku jsou aktualní ?
čistě náhodou fotku těch krytek někdo nevlastní ??  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

konečně mám jasno v rozdílu v těch krytkách , na myčce sem to odhalil 
new je jen nacvakávací lehce a kryje i šrouby 

nicméně tuhle pravou new v současnosti nejde u ŠA sehnat ,levejch je dost  :kol-29: 

post-25740-0-77655000-1424263371_thumb.j

post-25740-0-02206600-1424263389_thumb.j

Editováno: , autor: HANZTD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

namontěno , včetně krytek 
a dotaz na již majitele LED lamp ohledně zpátečky 

stará lampa zpátečka klasa "miska" a světlo jde do odrazu po celí ploše 
nová lampa zpátečka "miska" ale do pulky přikrytá tim stříbrem a jak se rozsvítí tak světlo vyhnaný a seseklí jen do vejšky toho zakrytí 
svítí to pěkně , ale defakto jen do vejšky auta , prostě ne jako otevřená "miska" starejch lamp 

máte stejný zjištění ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

dell - za mě osobně NENI to lepší , radši vidim i okolí místa kam couvam (kamion a autobus tě naučí)  :kol-47: 

"OHRANIČENÁ" zpátečka vyřešena

 neuspokojovalo mě jak ta zpátečka PŘÍMÁ JEDNOLEDKA svítí , tak sem nasadil PŘÍMOU OBVODOVOU PĚTILEDKU
cesta nebyla >LEHKÁ< žádnou tohodle stylu s paticí BA15 sem neměl po ruce , tak přišla na pořad dne ŽÁROVKOVÁ přestavba patice   H7 na BA15 
obrousit patici H7 poupravit styčnou plochu , protahnout+proklemovat kontakty a nacínovat onu patici BA15
VÝSLEDEK = SPOKOJENOST SVÍTÍ a ty boční to odráží i do vejšky i stran :kol-47:  

chybu nehážou - dostatečný nastavení odběru od ferda25

post-25740-0-44915500-1426366056_thumb.j

post-25740-0-51565000-1426366070_thumb.j

post-25740-0-25862700-1426366103_thumb.j

post-25740-0-02157700-1426366117_thumb.j

Editováno: , autor: HANZTD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Čau chlapi, chci se zeptat, dnes mi přišli zadní led lampy od mihocaru(vypadají suprově), ale když jsem je tam namontoval, tak jsem zjistil, že ty ledky, podle mě, svítí hodně málo,  a navíc mi na pravém světle(za spolujezdcem) nesvítí ta úplně spodní část ledek, ten vykrojený kousek ve třetí řadě, dále mi potom na maxidotu vyběhnou hlášky, ať jdu zkontrolovat zadní levou a pravou obrysovku a mlhovku... je to chyba světel (špatnej kus), nebo je to normální a musí se to nastavit přes diagnostiku ? Mám r.v. 01/2011 ve výbavě eleganc... ještě jsem si všiml, že na tom pravém světle chybí v té spodní části ty 3 ledky, jsou jen na levém světle.... moc se v tom nevyznám, tak děkuji za každou radu

Editováno: , autor: bogu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

tak světla namontovaná a nastavená... moc děkuji Mekenovi, který měl se mnou tu trpělivost a všechno mi krásně nastavil :-D (trpělivost z toho důvodu, že jsem se to pokoušel nastavit sám a totálně jsem to nezvládl)... vřele doporučuji a ještě jednou moc děkuji Mekenovi ;-)

Editováno: , autor: bogu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Meken nic nezvládl dle tvé dnešní zprávy:

 

post-3099-0-92838300-1428830011_thumb.jp

 

Jak by mohl nic o tom neví.

 

Citace:

"Meken mi nastavil ty zadní lampy vcelku dobře, ale pořád mi na palubce svítí kontrolka obrysovek levé i pravé" = opět ukázka jen jeho neznalosti a tato věta mě bude zase minimálně týden rozesmávat. V servisu to vyřešili celkem dobře, jen to auto stále nejezdí....

 

Nemluvě, že v tomto stavu je auto stále nepřizpůsobené k provozu na pozemních komunikacích a odporem zase jen špatně nastavíte svítivost zadních světel a tím se nic nevyřeší.

 

Samozřejmě, že jsem dotyčnému nabídl řešení, ale musí přijet.

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém byl spíš jen v tom, že jsem se v tom hrabal já a prostě jsem ten byte 18 celý rozhodil... Meken mi to celé opravil a přišel by i na tohle, ale já bohužel neměl moc času... mohl jsem přijet jen na chvilku, kdyby měl víc času, tak mi to udělal a říkal jsem mu ať na to prdí, což se mu moc nechtělo, ale přemluvil jsem ho  ;)

Editováno: , autor: bogu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...