Přejít na obsah

Prosím o radu s řídící jednotkou řidičových dveří (výměna)


Mehy80

Doporučené příspěvky

Dobrý den chlapy.

 

Měl jsem vytopenou řídící jednotku ve dveřích řidiče a mám O1 98' SLX 1.9Tdi.

Všechny okna v elektrice, zrcátka také i s vyhříváním a alarm s dálkou Jablotron.

Někdo kdysi vyměnoval asi stahovačku, ulámal zadní dva zácvaky na jednotce a

asi do ní teklo. Když jsem pak já byl před zimou v myčce, tak se to dodělalo.

Začala svítit kontrolka na dveřích řidiče neustále a zrcátka si dělali co chtěli, přestal jít

zámek ve dveřích řidiče na centrál a zlobili okna. Tak jsem vyndal stahovačku, z ní sundal

řídící jednotku a vylil asi tak panáka zelenošedivé tekutiny. Vysušil, prostříkl WD40 a zase

složil dohromady. Ještě jsem rozebral zámek a vyměnil mikrospínač, pro jistotu. dal dohromady

a po týdnu se mi stalo, že když jsem nechal otevřené dveře, stáhli se mi všechny okna.

Tak jsem je vytáhl a zavřel dveře. Při otevřenění zacvakali zámky (centrál) a okna se začali stahoval.

Když jsem zavřel, okna se zastavili. Teď mi to po týdnu udělalo zase, ale s tím, že jsem byl rád,

že jsem okna zavřel. Klíčkem to nešlo, dálkou také ne i když má automatické zavírání oken

při zamčení dálkou. Pak se nějak povedlo, ale ještě k tomu se vybila úplně baterka.

 

Chci se zeptat, jestli mohu vyměnit třeba celé dveře z novějšího modelu. Mám možnost je koupit

za super peníz. Myslím že je to z O1 04'.

 

Děkuji moc za radu...

post-83807-0-69282700-1383465114_thumb.j

post-83807-0-73497200-1383465135_thumb.j

post-83807-0-87946900-1383465139_thumb.j

post-83807-0-97254500-1383465143_thumb.j

Editováno: , autor: Mehy80
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...