bojler

Uživatel
 • Počet příspěvků

  6 157
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Dny vítězství

  28

bojler naposledy zvítězil 7. Ledna

bojler nejvíce like obsah!

Popularita

675 Výborná

1 Sledující

O uživateli bojler

 • Hodnost
  Senior

Kontaktní metody

 • Web URL
  http://
 • ICQ
  0

Návštěvy profilu

2 519 zobrazení profilu
 1. Stejne jako Rapid - linka u priplatkovych svetel.
 2. CNG dle Vlčka pro Superb vyloučeno.
 3. Rozdil mezi liftbackem a combi je nad platem. Samotny kufr je prakticky totozny. Rocni auta si drzi priplatek za combi cca 30-40 tis., je potreba si to prohlidnout. Xenony ma znacna cast aut. Do 420 tis. se da vejit, bez xenonu je Style i pod 400. Za sebe bych nebral predvadeci auto, ale z pronajmu nebo sluzebni skodovacke. Prvni jmenovane maji vetsinou zaruku 4roky/60 000km a prazskou znacku. Druhe 5let/100 tis. a stredoceskou.
 4. Hodně mě překvapuje užití staré podvozkové platformy. Co se vzhledu týče, že by to bylo nějak zvlášť odlišné oproti Kokodáku... No a super, jak porovnávají rozměry Karoku, ale nějak pánům redaktorům nedochází, že v Číně je trochu jiný Karok..
 5. "SUV" pro Čínu, prý na základech Lavidy https://www.autoforum.cz/predstaveni/skoda-kamiq-je-nove-zakladni-suv-znacky-prilis-krasy-nepobralo/
 6. Myslíš Sekurit v Hořovicích, kde se dělají primárně (nebo minimálně před dvěma lety dělaly) skla pro luxusní značky a skla s vyhříváním?
 7. Velmi "stylové".
 8. Jen tak pro zajímavost, Spaceback II by měl mít označení SK370/3 a "crossover" SK370/4.
 9. V Kvasinách je denní kapacita cca 1100 kusů, resp. udávaná roční 280 000 kusů (pokud se něco nezměnilo). Ta se dělí mezi Superb, Karok, Kokodák a Atecu. Teď přibude kapacita 320ks denně/80 000ks ročně pro Karok v MB. Vyroba Atecy má stoupnout tento rok o 10 tisíc kusů na cca 90 000kusů. Takže pro Superb, Kokodák a část produkce Karoku zbývá celkem přibližně 200 tis. aut.
 10. O nabehu vyroby v MB se vedelo dopredu. Zaroven se neda predpokladat, ze se o 320ks denne navysi vyroba Karoku a ostatni modely zustanou na svem.
 11. Jo, to je asi jedina pozitivni informace. Asi by bylo prilis podezrele, ze "nikdo nechce k 4x4 manual".
 12. Smartlink je pro RS v zakladni vybave.
 13. Tento příspěvek byl označen jako spam. Měl by ses Aleši trochu vzpamatovat. To co tady poslední týdny předvádíš je zbytečné a pod tvou úroveň.
 14. Pro některé grafomany bych doplnil, že jsou tady uživatelé, kteří to objednávání provádí vcelku rutinně. Mimo jiné proto, že jsou za to placeni.
 15. Deset tisíc kusů je avizovaná kapacita, kterou pro Evropu má vyrobit Novgorod. Jestli bude dodržena nebo ne, to ví povolanější. Stejně tak, kolik připadne na ČR.