bojler

Uživatel
 • Počet příspěvků

  5 943
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Dny vítězství

  27

bojler naposledy zvítězil 21. Března

bojler nejvíce like obsah!

Popularita

596 Výborná

1 Sledující

O uživateli bojler

 • Hodnost
  Senior

Kontaktní metody

 • Web URL
  http://
 • ICQ
  0

Návštěvy profilu

2 064 zobrazení profilu
 1. Především je forum zaplevelené čím dál častěji bezcenným obsahem, jak v případě dotazů, tak odpovědí. Podívat se do ceníku mně zabralo asi dvě minuty včetně zorientování se na SK stránkách. Během těch se dá zjistit, že zadní boční airbagy nejsou v základní výbavě a stojí 310 EUR. V konfigurátoru jsou zadní airbagy taky jasně popsány jako Bočné airbagy vzadu s následujícím popisem. Opět to ale chce triviální aktivitu uživatele - tentokrát najetí myší na zelené kolečko s "i". Já se řídím zásadou, že pokud nějakou informaci nevím, tak ji nedávám. A dřív než se zeptám, tak vyvinu snahu. Ale každý to má holt jinak. P.S. v manuálu je napsáno, že jeho obsah není obsahem pro dané vozidlo
 2. Není to pravda. V našem regionu má v základu Octavia pouze hlavové airbagy, které slouží pro přední i zadní cestující. Na řadě trhů ani to. Zadní boční airbagy jsou standard na CZ trhu pouze pro L&K, na Slovensku ani tam. Že je tazatel neschopný podívat se do ceníku, kde je to jasně napsané, to je věc jiná.
 3. Olej se dolíval jednou, bylo to mimo prohlídku (resp. spíš tam zjistili, že na prohlídku má jít).
 4. Říká ti reálné zkušenosti, tak nevyskakuj. S dítětem je nezávislé topení paradoxně pro kratší trasy přítěží - venku musí být oblečené, vevnitř mu bude zima. Ale ono tě vyškolí samo.
 5. Co bych za otevreni celeho auta pres kufr dal..
 6. Sice s odstupem, ale ano - to je chování OIII a to především s jednoduchou nápravou.
 7. Jsou dva a sikmo k sobe. To musi hned lip svitit.
 8. To auto bylo divné konfigurací a zjevně i původním majitelem. Protože dlouhodobá spotřeba byla 6,1 litru. Od natankování 14 a moje 12.. Jak říkám, jednalo se o testovací jízdu a během té člověk auto logicky nelechtá na pedálu.
 9. Jezdil. Je pravda, že cca polovina cesty byla po městě v koloně a zbytek téměř úplně kopce (nahoru i dolů). Cesta zpátky byla už po městě ovšem plynulá, vzal jsem to cíleně jinudy kvůli testování podvozku na přejezdu. Každopádně na stejné trati bere (s ohledem na turbomotory lehce předpotopní) Roomster s 1.6/77kW deset a to samé aktuální plynová OIII. Turbo je v tomto případě v nevýhodě, protože na protahování není moc zvědavé. Ale i tak. Podle všeho to je špatně zajeté, protože pokud by platila úměra ve stylu hmotností OIII - SIII - Kokodák, tak se poslední jmenovaný ani nerozjede. Dynamicky byl SIII oproti 81kW OIII jen o málo lepší. Až mě to hlodá zkusit 1.4TSI v Kokodáku, jenže tam je jenom se 4x4 nebo automatem, takže to nebude srovnatelné.
 10. Jenže v tom případě to auto nejspíš dusíš. Neznám v okolí nikoho, kdo by auto provozoval za papírovou spotřebu (a přitom nejezdil způsobem "na dálnici 115, na silnici 90 a v obci 50 přesně od značky"). Včera jsem se jel projet se SIII 1.4TSI/110kW a i když auto dost často psalo o 2válcovém režimu, i tak byla v rámci testovací jízdy spotřeba 12,2 litru.. Možná máš stěstí na profil tratě, ale byl bys asi první, kdo za teoretické spotřeby dokáže jezdit.
 11. Byl to vskutku akční model. Na to, že se to rozjíždělo z pár metrů, je teda zrušená solidně.
 12. Jestli víš o výrobci, který by prodával v dané třídě auto bez tonovaných skel, tak budu rád za rozšíření obzorů. Ony totiž tonovaná skla samy o sobě mají propustnost na spodní povolené hranici.
 13. Zatím opravdu jen Rusko. Jinak mně koncernová politika nechává chladným. Ale pokud už je sklo vyvinuté a pro Rusko k dispozici, tak proč není v Evropě, to je mně záhadou. Resp. není, ale kroutím nad tím hlavou.
 14. Ten pocit, kdy chcete něco napsat, srolujete o pár příspěvků níž a ono to tam je doslova napsáno :-)
 15. Je to dokonce jen priblizne oznaceni.