Přejít na obsah

"Gumová" ručka


DonnJarda

Doporučené příspěvky

Mám takovej problém... měnil jsem nápravu za kotoučovou a jako brzdy brzdí tak že to rve asfalt ale ručka je taková gumová.. at to dotáhnu že zabírá tak to porád není ono auto sice udrží v prudkem kopci ale jen tak tak a když už to stojí v kopci tak ti pri sebemenčím pohupu auta nechutně kvílí.. jenže dřív jsem byl zvyklej že když jsem za ni zatáhl tak mi to i bloklo kola na asfaltu za jízdy jenže ted za to tahám a nic blokne to jemne jen uplně až když je nahoře a je to takové gumové... známý řikal že to je v pořádku že kotoučema prostě si "nefloknu" což je blbost.. dnes jsem mel v ruce oktávku která mela kotouče a i když jsem jen popojíždel zkusil jsem zatáhnout a šla krásně jak u nového auta a bloklo to kola hned a žádný gumový cit se nekonal... Kde je teda problém ? Brzdy jsou tam nové bremba i destičky !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...