Přejít na obsah

Svieti ABS ESB bliká ručna brzda !!!!


DominikD

Doporučené příspěvky

Zdravim vás ... nevedel by my niekto poradit s mojim problémom? kde začat alebo ako začať s opravou čo može byť zlé ?kde sa nachádzaju čidla ktore by som mal skontrolovat atd.        

 Najprv mi začalo svietit ESP a potom  asi po mesiaci začala aj kontrolka  ABS spolu s blikajúcou kontrolkou ručnej brzdy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja si myslim,ze to bude skrat... kamarad mel to same u audi A6,c4 1.9tdi a byl to velkej konektor kabelu u abs... a Vag mu ukazoval vselijake hlouposti... sel by jsem po kabelech...

ten konektor rozpojil a fakt hnus... zelenomodra houba tam byla... po namontovani zpet vse fungovalo a zhasly ty kontrolky jak pises... jo a skakala mu do nouze prevodovka a po tomhle zakroku prestala...

jen vzkusenost,snad pomuze :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dal som to na vaga a napisalo my dve chybe ale neviem co to je  : 

18057 powertrain data Bus: Missing message from ABS Controller P1649.35-10----Sporadická

01424 yaw rate Sensor G202: Reference Wire 57-00 Electric Circuit Failure

 

Vedel by mi niekto porDIT CO TO ZNAMENA ? CO vymenit ,?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.Chybějící zpráva z ABS jednotky (což by sedělo na přerušení nějakého vodiče k jednotce ABS - to by mohl mít pravdu Láďa, viz jeho příspěvěk výše, čili zkotrolovat konektor k jednotce ABS, potažmo kabeláž)

 

2.čidlo G202 by měl být senzor zrychlení a je pod zadní sedačkou. Ale tady si opravdu nejsem jistý a může to mít spojitost s chybou č.1 (nemusí být špatné). Takže začal bych kontrolou konektoru k jednotce ABS a kabeláže.

 

Snad mě někdo doplní, užitečnější radou. Jinak můžeš zatím štourat stránku Ross Tech (sice anglicky, ale překladač snad máš):
http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Category:Fault_Codes

 

(najdeš si Tvůj chybový CODE a jsou tam popsány všechny možné příčiny a jejich odstranění)

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomu moc nevěřím, že by byl v háji, spíš bych to tipoval na řj ABS nebo kabeláž.

Koupit se dá všechno, úplně poslední možnost je škodovka:

http://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/1j1907639-senzor-zrychleni-oe-19674.html

 

Ale opravdu si nejsem jistý, že je to správně, asi bych prolejzal diskuze, kde se dá (VW,dieselpower, atd):

http://dieselpower.cz/forum_old/viewtopic.php?id=12&t_id=374

 

 

Popravdě s tímto zkušenost nemám, u čeho si nejsem moc jistý, do toho se radši nefušuju, jen se snažím Tě někam směrovat, nebo vžít do Tvé situace a ukázat, jak bych to řešil já :kol-28:

Ještě se zkusím optat z mého okolí, určitě začni tou kabeláží a konektorem, jak psal kolega Ladislav :-)

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...