Přejít na obsah

Unasac poloosi presak oleja ?


duri26

Doporučené příspěvky

Zdravim chalani pred asi troma mesiacmi som menil gufero na vnutornej strane poloosi,kde je unasac v prevodovke a teraz som si vsimol ako je zosrobovana poloos s unasacom,ze ako by cez presakoval olej.Ci to moze byt ta vazelina v klbe dal som jej tam dost alebo ci nemoze tiec prevodovy olej do poloosi cez ten srob co drzi unasac v prevodovke. Zatiahol som ho urcite na fest,tak teraz neviem. Bolo by to mozne ? Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim,ze to bude asi olej,lebo som daval aj novy a je to tak jemne nazltle a vazelina je cierna jedine ze by z nej sa vylucoval taky maz pri tom pohybe. Neni to zatial nic hrozne,ale asi to budem musiet pozriet,len ako by bolo mozne presakovanie okolo toho srobu,ked ma taky konus? Ze by sa povolil ? Budem to musiet pozriet staci ked povolim asi tie sroby co drzia poloos a budem vidiet ci vytecie z nej olej. Ach jaj nechce sa mi zas do toho isteho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prave ze je to ciste ako tanier,len kde je ta chromova obruc na manzete poloosi ta hranka tak som tam strcil necht a zdalo sa mi ze na nechte mam bledy olej ako prevodovy ale zas tak nesmrdi ako prevodovy ale podoba sa to nan. Takto ked sa pozries na poloos nic nevidis len jemne ako keby sa rozpinal olej. Zas ja som pedant a detailista iny by to hadam ani nezbadal :-D tak neviem ci sa mam do toho pustit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...