Přejít na obsah

dotaz na dil :)


Host Bobik

Doporučené příspěvky

Sorry ze se sem se*u, muzete se mi nekdo ( Gil ) :D podivat, kolik stoji na loketni operce ta klapka, ktera drzi to horni viko. JE to v predni casti, oddeluje to viko od prihradky, ma to pruzinu a rado se to lame! Dekuji ;)

Číslo toho dílu je 3B0868445 B41 (černá), stojí 170,-... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdoz mate Etos nebo Etku, mrknete mi prosim co je toto

5J0864273

dekuji :)

ano je to uchyt a pro Roomstera, takze na prd :(

nevedel by nekdo objednaci cislo konzole pro uchyceni operky na fabii (na loketku)

a cislo pryzove lemovky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bobik: Jestli myslis ten kov, kterym se loketka ve fabii prichycuje, tak to jako nahradni dil nesezenes - samostatne se to neprodava :(

si delas srandu ne? :( to jsem v kelu........ uz jsem koupil ty plastovy krytky a sroubky na to :).... leda vyrobit, to by nebyl problem, ale sehnat rozmery.... kua fix...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bobiku, bobiku.... Loketka se na foru resila uz miliardakrat :D Zkus kontaktovat RomanaR15 nebo jak ma tu presdivku. Ten ty drzaky sehnat dokazal samostatne.

S vyrobou nevim, ale zjistoval to P2M jestli by to neslo u nich ve firme a ani s jejich technikou by to neslo :( Takze nejaka domaci vyroba asi nepripada v uvahu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...