Přejít na obsah

Nesvítí kontrolky, motor 1.9 TDI PD nestartuje


ondras22

Doporučené příspěvky

Dobrý den chci se zeptat asi týden a půl jsem s autem nikde nebyl měl jsem ho postavený na parkovišti a dnes jsem chtěl jít a jet No nešel Central tak jsem odemkl teď že nastartuji a nic kontrolky nenaskočil i výstražný nesvítí baterku mi to ukazuje nabíječka že je nabitá Nevíte někdo čím by to mohlo být Děkuji za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Ahoj mam dotaz ale jedna se o vw touran 2007 ,1.9 tdi bls dsg.. no kde zacit 🤣auto normalne jezdilo prijel jsem na dilnu( rozebiram tourany na dily) auto stalo pul hodiny cca sednu objedu areal samozrejme jsem skrtal protoze je na zemi ale u vyjezdu z arealu me najednou chcipl... budik tam mam z noveho modelu tedy z tourana 2014... najednou se nerozsviti kontrolky tak vyndam budiky dam ty co tam byly original , ze kdyz se rozsviti kontrolky jsou v haji budiky ale nic... nastaruje a chcipne.. dam na vaga a pose mi to ridici jednotka motoru zablokovana imobilizerem.. muze nekdo poradit co s tim nez to odvezu k elektrikari kde to bide stat vic nez druhe auto?🤣napadla me spinacka, mozna kabel co je dole na olej co dal? Blinkry,sterace, svetla atd funguji... dekuji za radu 😊

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Ahoj! Nemám Škodovku, ale měl jsem úplně stejný problém na Golf Plus 2007. Bylo špatné relé centrální elektroniky. Na jeho cívce byl odpor 560 Ohm, na druhém, shodném, 80 Ohm. Po prohození relé už kontrolky svítí. Teď jen čekám na doručení dílu. Protože netuším, jaká je funkce druhého relé tak nechci zkoušet startovat. Bylo to relé s nápisem 460 na schématu Golfa číslo 1, viz příloha. Prohazoval jsme s relé 5, které bylo stejné.

Aktualizace: Auto s novým relé startuje, jen hlásí pár chyb.

1Kunderdashrelays.webp

Editováno: , autor: ridicgolfu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...