Přejít na obsah

Náhrada swingu za multimediální rádio - zkušenosti


Doporučené příspěvky

Zdravím jsem vlastník Rapidu r.2013, kde mám rádio swing a rád bych ho vyměnil za nějaké multimediální s BT a GPS, popřípadě s kamerou zpátečky ( mám senzory). Nechci Amundsen+ ani Columbus z důvodu krádeže a také pořizovací ceny. Prosím o radu zda s tímto někdo má nějaké zkušenosti a to hlavně v kompatibilitě a také umístění (pasující rámeček) měl bych fzájem o něco takového 

http://www.dx.com/cs/p/joyous-j-8613mx-7-screen-dvd-player-w-radio-gps-for-volkswagen-passat-jetta-polo-caddy-skoda-234930?tc=CZK&gclid=CKfo7pPY0cECFQLJtAodqGcAFQ#.VFDGFfl5PiU

Chci něco co umí BT, GPS a přehrávání videa za co nejnižší peníz :-D dškuji za každou zkušenost

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no záleží hlavně na tom aby se dal nainstalovat bez problému do Rapidu a Android je samozřejmě vítám, ale otázka je zda má někdo s konkrétním zařízení zkušenost, aby to komunikovalo a byla bezproblémová montáž nebo aspoň se dal sehnat rámeček aby to pasovalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...