Jump to content

• Aktuální příspěvky

• Ahoj, na RJ motoru my vyskocila chyba 001138 - signal prilis nizky a 001137 - neverohodny signal. Zkusil jsem vymenit cidlo g450, jen v pameti zavad zustala chyba 001138 a nejde vymazat. Pred vymenou cidla chyby aspon vymazat sly, jen po kratke jizde zase naskocily.    Netusim, jakou roli na to hraje adaptace, protoze ta byla jednotkou po vymene prijata, ale offset mam neustale 22,5 a -22,5 bez ohledu na chod motoru nebo na otacky.   Predem dekuji za podnety.
    • rubaspavel: určitě pokud se dostaneš do funkční podoby, tak to sem napiš a určitě bude zájem. Mám jako kolega nademnou CBBB. Jinak jsem bohužel taky severní Morava
    • Ahoj. Ale ty máš na tom obrázku iná typ ako je v odkaze. Ten tvoj nemá vnútornú výplň čiernu ale červenú takze pekne vyniká červená farba v ňom pravdepodobne zvlášť dofarbena alebo dostriekana. ?
    • Měl jsem úplně stejnou situaci. Čím víc spojů, tím hůř. Tak jsem se nás*al, koupil 5-žílový kabel a i kostru jsem vedl od předu. Tak kostra by mohl být problém. Zkus a uvidíš.
    • Mam podobny problem po vymene cidla g450, jen s rozdilem, ze RJ akceptuje 30605 jen hodnoty ze skupiny 67 jsou permanentne 22,5 a -22,5 bez ohledu na chod nebo otacky motoru.    Chyba 001138 - Signal prilis nizky z pameti zavad vymazat nejde.... ma to nejakou souvislost s adaptaci?
  • Create New...