Přejít na obsah

Černá kola GEMINI v paketu Challenge


bisak

Doporučené příspěvky

Ahoj,

mam objednanou O3 RS s paketem Challenge. V tomhle pripade jsou kola GEMINI cerna a obrazek v konfiguratoru vypada, jakoby celni hrany kol mely jinou barvu. Kolega kdesi na ulici videl auto s celnimi hranami v privedeni bud bila nebo bez barevne upravy, ale vsechny RS, ktere jsem videl, maji kola kompletne cerna. Pak jsem narazil na obrazek http://www.carblogger.nl/wp-content/uploads/2013/08/skoda-octavia-rs-18.jpg a tak si nejsem vubec jisty, co vlastne dorazi. Mate nekdo informaci, jak to s temi koly je?

 

Diky, M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v Challenge pakete su cele cierne (kedysi boli v cenniku oznacene ako antracit, v aktualnom cenniku su uz spravne uvedene cierne, v katalogu su aktualne zobrazene vsetky tri moznosti). ako prislusenstvo, resp. ako volitelnu vybavu (kod PJ7 - SK cennik) sa daju objednat aj tie antracit (s lesklymi hranami) a uz som take videl - napr. na skodahome zraze v prahe ich mala RSa z AAciek https://www.dropbox.com/sc/a8zsy2lnza1vig5/AAD2tWmRV0TFl-JJ9oQgLYcza

Editováno: , autor: PistaTT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...

objednám přes škodovku co mám nejblíž a když nebude pasovat tak vrátím...

 

4x   Krytka BEZPEČNOSTNÍ ŠROUBY ŠKODA original - černá - 8D0 601 173 E 9B9

16x KRYTKA PRO ŠROUBY KOL ŠKODA original - černá - 1Z0 601 173 041

 

přesně jak píše Aleš, musej ti to dodat :-)

 

není nic jednoduššího

Editováno: , autor: Hurikan88
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...