Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

Hoši vy byste též všechno pojedli. :D

 

Cvrkají jen, když jsou už velcí a dlouho v terárku. Uplně nejlepší je jak ti uteče a čtvrt roku ti cvrká za kuchynskou linkou :D a to hlavně v noci.

 

Davide: Jak to myslíš? No já používám od začátku stelivo pro kočky jako podklad a nežere mi to a ani sem neviděl, že by to měl někdy na tlamě nebo v tlamě. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ha dalsi duvod proc nejit do jesterek :D By mi tu jednou utekl nejaky cvrcek tak by jesterka byla na balkone :D. Jsem tu doma ted vlete chytal jednoho priletel od nekud z venku a dva dny tu furt cvrkal v noci a jak jsem rozsvitil tak bylo ticho a pak jsem ho nasel mrtveho a celeho vysuseneho :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ha dalsi duvod proc nejit do jesterek :D By mi tu jednou utekl nejaky cvrcek tak by jesterka byla na balkone :D. Jsem tu doma ted vlete chytal jednoho priletel od nekud z venku a dva dny tu furt cvrkal v noci a jak jsem rozsvitil tak bylo ticho a pak jsem ho nasel mrtveho a celeho vysuseneho :D

 

Aspoň si nemusel shánět preparátora.Doufám,že sis cvrčka někde vystavil.    :kol-138:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši vy byste též všechno pojedli. :D

 

Cvrkají jen, když jsou už velcí a dlouho v terárku. Uplně nejlepší je jak ti uteče a čtvrt roku ti cvrká za kuchynskou linkou :D a to hlavně v noci.

 

Davide: Jak to myslíš? No já používám od začátku stelivo pro kočky jako podklad a nežere mi to a ani sem neviděl, že by to měl někdy na tlamě nebo v tlamě. :)

Nekupuj Cvrčka Domácího ale kupuj Cvrčka Stepního (Banánového) ti necvrkají ;) a pokud je to stelivo pro kočky tak to je OK a beru zpět svou otázku. Na fotce to vypadalo jako štěrk ;) a to si piš že žerou na zažívání jen je nevidíš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...