Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

Ještě že tu jsou lidi co tady tvoří jako ty. Hele tak to víš více než já.... teď se tam staví z EU fondu nějaké stavby, ani sem si tu tabuli nepřečet. Možná to pak odradí to veliké množství skokanů pod vlak, co u nás máme.

To zas o tech stavbach nic nevim :D a to jsem jel kolem předevčirem :D , skocim se kouknout a vezmu to hezky přes chotěbuz na kole , bo počasi je luxusni :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...

 

Jinač jak pozoruju tak na Slezsku mělo nějak moc lidí smaženku :-D a to sem tohle vlákno objevil až teď.

může mi, (někomu, kdo žije na rozhraní třech krajů, Pardubického,Jihomoravského a Olomouckého), někdo popsat co to je v kraji Slezském ta smaženka? :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To zas o tech stavbach nic nevim :D a to jsem jel kolem předevčirem :D , skocim se kouknout a vezmu to hezky přes chotěbuz na kole , bo počasi je luxusni :)

Taky se chystám vytáhnout kolo :-) nejčastěji jezdím právě kolem trati směr Chotěbuz :-) se možná někdy potkáme :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jozzi sakra máš se stavit k nám do Dělnického domu :-) ....  pravda že ta cesta pamatuje, kousek níž než odbočíš na Stonavu je ten lezecký mostek tak to jsou vlastně pozůstatky staré dráhy. a ta byla teda znatelně jinde. Jinač já se vždy stavuju do Justyny na Svijany no :-)

 

Malta jasně, klasika je tež dobrá :-) sem vždycky viděl smaženky prodávat v kantýnách atd :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D takovou dalku bych tam prijel az zitra bo mam v zvyku skoro v kazde hospode si dat jeden pullitr :D Ne to mam kolo po dceri bo uz je na neho velka tak ho chci strelit a koupit nove. Jen ho musim nekde oplachnout bo je takove nejake zaprasene :) A moja mi to nechce dovolit hodit do vany :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlasim že jsem tu , bo jak už jsme byli u te vany tak bylo šest plusminus par hodin a přišel čas na juniorove špa, (čte se to jako rochněni v černem čaji ) , maly mel takou žizen že mi to začal normalně chlastat, snad po tom tejinu bude v noci spat :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...