Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

Aspire raději nic :D 

Hoši,zajímalo by mě,co by třeba řekli policajti na to,jak mi tam vjely ty kamióny a já bych to třeba nedobrzdil? :) Bylo by to na něho že tam nemá co dělat nebo by to bylo na mě? :)

 

 

Jo a slyšíte na nájezdu/sjezdu na tom kruháči to pískání těch gum?  :smich:

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové nechci se hádat ale ZOO v Olomouci je naprostá tragédie... Lešná není špatná ale z našeho regionu Ostrava je Ostrava :) Praha je taky hodně dobrá a třeba se mi i strašně líbí Košice ;)

 

PS: Pavilon Evoluce od nejmenované supr čupr firmy je hezký a moderní (ovšem ty prašule za to jsou mazec). I nový vstup je konečně hodný takovéto ZOO :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aspire raději nic :D

Hoši,zajímalo by mě,co by třeba řekli policajti na to,jak mi tam vjely ty kamióny a já bych to třeba nedobrzdil? :) Bylo by to na něho že tam nemá co dělat nebo by to bylo na mě? :)

 

 

Jo a slyšíte na nájezdu/sjezdu na tom kruháči to pískání těch gum?  :smich:

 

 

 

No ty jako řidič ČP nechodíš na školení ohledně dopr.předpisů.

Podle toho co jsem viděl na Tvém záznamu,tak by tě PČR odsoudila na doživotí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoj chlapi :) teda dostat se na konec zážitej jednou zoo pak nějakej pirát pošták :kol-46: ještě k tomu jebanej za spotřebu :D.

 

Já si dneska udělal konečně kolovej trénink vyjel se mrknout na ty palkovické hurky jak vypadá hotel, k mému překvapení solidní stálo tam tak 5 aut :D. Po cestě zpět moji klasickou stezkou po modré si prorazil na 3 místech zadní plášť fakt super přišel sem na to hned na Olešné naštěstí. Takže do cykla pro nový plášť investice 475kč. To sem si hned řekl kdybych jel autem bylo by to levnější tak sem ještě zajel do Vratimova a zpět cca nějakých 51km. A udělal si na závěr boží vaječinu na ohníčku. :D Foto dokumentace nějaká je ale né všeho.

 

Jinak sraz se blíží je to peckovní. Zas to bude konečně víkend co bude stát za to. :kol-34::kol-46:

 

post-56780-0-80942700-1429729877_thumb.j

post-56780-0-47642800-1429729881_thumb.j

post-56780-0-74188100-1429729885_thumb.j

post-56780-0-55084500-1429729890_thumb.j

post-56780-0-23005500-1429729895_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...