Přejít na obsah

hadica chladenia


Doporučené příspěvky

Ahojte,

praskla mi hadica chladenia a mam cca 5 km (kym sa zohreje motor, otvori termostat a vytecie zbytok fridexu) aby som presiel do servisu... Preto by som chcel vopred vediet, s akou cenou ratat (resp. ci to neviem vymenit bez naradia aj na parkovisku).

Je to hadica, ktora ide do predneho chladica... Cislo dielu vdaka nejakej "odbornej" oprave (este predtym ako som auto kupil) neviem precitat...

motor 1.4 TDI BNV

post-71699-0-77117300-1428350671_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud je to horní trubka od chladiče tak to tady máš v souboru.

 

Myslím si že by se to dalo vyměnit i na parkovišti, kleště na tyhle svorky, nebo sika kleště pokud nemáš.

Jen vypustit vodu, dolním kohoutem bude horší, musíš demontovat dolní kryt motoru.

 

Ceny bohužel v CZK

BNV_trubka.pdf

Editováno: , autor: Combi2002
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dik moc, bohuzial som mimo domu, takze naradie nemam ziadne :) jedine srobovak :)

cena za kus gumy ma nepotesila, ale tak co uz...

treba to vypustat? uz teraz je tam dost malo vody - expanzkka je takmer prazdna a ta hadica vyzerala byt uplne prazdna, ked som to vecer pozeral...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není zač.

Jen šroubovákem to asi opravdu nedáš.

 

Pokud nemáš prázdný okruh je to na tobě. Maximálně ti tam něco nateče a poteče ven z okruhu.

 

Já bych si tem zbytek vypustil, ale musel by jsi sundat kryt motoru, nebo to vypustit na něj, ale to budeš mít pak pěkný humus v krytu.

 

Jak říkám já je to jen na tobě.

Editováno: , autor: Combi2002
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechá se koupit taková stahovací "gumová" páska, která si myslím, že by to chvíli určitě udržela, dolít vodu a dojedeš dom, ale co ta páska stojí nevím, já jí dostal a vozím jí v autě právě na tohle. Bez vody ale raději nejezdi, malý okruh není těsný a až nastartuješ a začne se točit čerpadlo, tak hlava motoru může být klidně hned od startu bez vody.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzal bych to nejdřív vulkanizační páskou kvůli izolaci aby to nepropuštělo a pak bych to teprve omotal tou šedostříbrnou 3M kvůli tlaku. Samotná vulkanizační je pružná, tak aby to nedělalo bubliny.

Editováno: , autor: ka-spel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...