Jump to content

Mirek 835

Uživatel
 • Content Count

  1,815
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

51 Excellent

About Mirek 835

 • Rank
  Profesional

Recent Profile Visitors

2,702 profile views
 1. Pokud tam je origo kabeláž a motorky stačí pak jen E ková komfortka klíč a spárovat. Pokud tam je něco něco jiného tak to nebude fungovat. Taky to nebude fungovat z nějakým DO pro fabii jak píšeš. Nejlépe použít pro třítlačítkový klíč koncové DA. Spárování s komfortkou E je pak bezproblémové.
 2. Pokud ta diagnostika byla dělaná důkladně,tak by to opravdu mohl být problém budíků. Najdi trošku odborníka na elektro,nech budíky rozdělá a mrkne lupou na tištěné spoje a cín. V žádném případě nechod do nových budíků. Na S Bazaru i Bazoši budou. Stačí zase šikovný chlap co vyčte pin a přizpůsobí do tvého auta. Cena opravdu jen odhadem 6 tis.
 3. Podle mé zkušenosti je nejlépe použít řídký olejíček na kola a šicí stroje. Dlouho na hřídelce vydrží. Silikon se mi neosvědčil. To už je lepší obyč. motorák.
 4. Vrtal jsem vždy doprostřed víka ventilátoru. Prostě tam,kde je možné předpokládat že je hřídelka s uložením.
 5. Pořád se dají koupit sedačky v solidním stavu. Spoustu lidí pořád vozí F1 třeba z Německa jen na náhradní díly.
 6. Záleží jakou máš jednotku a taky senzory.
 7. A díval ses ze zadu na ni? Nemáš je tam naznačené?
 8. Pokud byla po přezutí opravdu utažená,tak se jen tak nepovolí. I kdyby vlastně utažená nebyla,tak by se to projevilo určitě o hodně dřív.
 9. Poptej se v okolí šikovného zámečníka. Vyrobí ti ho.
 10. Pokud vím,tak by jsi měl vrtat 10,5 vrtákem.
 11. Nic demontovat nemusíš vse jde udělat na autě. Přípravek na vylisování a zalisování potřebuješ. Jde i udělat.
 12. Teoreticky v autorizovaném servisu-ARAVER ti objednají podle vinka pokud nebudou mít skladem.
 13. Přesně tak,fridex je zbytečné vyměnovat. Hlava musí dolů a pak se posoudí závada a určí cena opravy. Najdi schopného mechanika a domluv se. Nemusí to být autorizovaný servis. Není to nic extra složitého.
 14. Já mám názor,že pokud už to máš rozdělané,tak pístky určitě vyměn! Určitě už mají něco za sebou a myslím je blbost to zase třeba za půl roku rozdělávat. Prasátko stojí cca 150kč,tak popřemýšlej!
×
×
 • Create New...