Jump to content

Mirek 835

Uživatel
 • Content Count

  1,802
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

50 Excellent

About Mirek 835

 • Rank
  Profesional

Recent Profile Visitors

2,403 profile views
 1. Pokud vím,tak by jsi měl vrtat 10,5 vrtákem.
 2. Nic demontovat nemusíš vse jde udělat na autě. Přípravek na vylisování a zalisování potřebuješ. Jde i udělat.
 3. V servisce máš nalepený štítek-kod motoru,výbava i barva!!
 4. Teoreticky v autorizovaném servisu-ARAVER ti objednají podle vinka pokud nebudou mít skladem.
 5. Přesně tak,fridex je zbytečné vyměnovat. Hlava musí dolů a pak se posoudí závada a určí cena opravy. Najdi schopného mechanika a domluv se. Nemusí to být autorizovaný servis. Není to nic extra složitého.
 6. Mirek 835

  Ruční brzda

  Já mám názor,že pokud už to máš rozdělané,tak pístky určitě vyměn! Určitě už mají něco za sebou a myslím je blbost to zase třeba za půl roku rozdělávat. Prasátko stojí cca 150kč,tak popřemýšlej!
 7. Mirek 835

  Ruční brzda

  Četl jsi něco o brzdách? Sundej brzdové bubny a uvidíš,ale asi konkrétně pro tebe bude lepší to dát někomu kdo tomu rozumí. Nic ve zlém,ale vážně to chce trochu znalého člověka.
 8. Tak pokud nechceš odstřihnout zástrčku do zapalovače od kamery a jestě chceš kabel se zástrčkou mít neviditelně umístěný,tak to je potom těžká věc. Nevím jak máš dlouhý kabel od té kamery. Vytáhnout od pojistek na kousku kabelu spínané + a na ten kabel dát koupenou zásuvku zapalovače do které bys někde pod palubovkou zapojil tu svou kameru no nevím. Kabel od kamery bys musel vect pod stropnicí a pak vlevo sloupkem čelního okna dole pod palubovku.
 9. Koncovku do zapalovače odstřihni a jeden kabel na kostru a druhý na pojistku kde je spínané +.
 10. Tohle se řešilo pánové tady mockrát! Přes Vag to je zjistitelné na 100%,další způsob je: Vytáhnout kryt levé mlhovky z narazníku a prostě jsi přečíst co je na čerpadle!
 11. Pokud máš Vag tak jse podívej co tam máš,jinak pokud jsi tohle vlákno trošku pročetl tak ti nemůže delat problem poznat okem co tam máš.
 12. Mrkni na tohle: http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Steering_Wheel_Control_Module_Versions
 13. Ahoj proč řešíš náhradu a nedáš tam tu samou B kovou ?
 14. To je vážně divné,aby při takovém poklesu výkonu diagnostika nic nepsala a motor jel spořádaně. Zvedl jsi auto a točil kolama. Co převodovka?
×
×
 • Create New...