Jump to content

Mirek 835

Uživatel
 • Content Count

  1,764
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

47 Excellent

About Mirek 835

 • Rank
  Profesional

Recent Profile Visitors

2,060 profile views
 1. Nic nevyráběj,vše se dá pořád koupit v Araveru. Jde o přední plast sedačky + levy a pravý držák CD měniče. Celková částka sice něco kolem 600kč,ale vše original jak má být.
 2. Mrkni přes vag do bsg na adresu 7 a znovu jsi vše sečti jestli máš nakodované elektrické odjištování 5 dveří. hodnota 00002. V přizpůsobení se dá nastavit jen čas odblokování. Stáhni si někde KODOVÁNÍ A PŘIZPŮSOBENÍ JEDNOTEK FABIA a vše ti bude jasné.
 3. Pokud jsi dobře vzpomínám tak jen už rozloupnout.
 4. Přesně tak,žádná anténa u fabie není. Vejv podle čísla na dálce pohledej na netu. Cena dálky samotné dálky bez klíče cca 500 kč. Spárovaní jsi provedeš sám podle návodu tady na foru. Za 3min vše hotovo.
 5. Komfortka je skutečně nad pedálama. Sundání plastu max 5 min. a demontáž komfortky 3 min. Komfortka bude ale v pořádku a nějaké nadstavení antény bych neřešil. Problém máš v klíči. Oprava dálky v klíči je drahá,doporučuji ti koupit novou dálku a budeš mít zase dosah cca 20m.
 6. Bez vyndané sedačky nesundáš plasty kolem a nepodaří se ti ten potah ani potom znovu vyšponovat. Prostě kup hvezdičku šrouby 2 hodiny před demontáží dobře postříkej WD čkem a mělo by vše proběhnout hladce.
 7. Zdravím pane. Chci se zeptat-dokážeš na VW Golf V rok. výroby 2008 budíky s polodotem dát budíky z maxidotem rok výr. 2007. A orientační cena tvé práce za to. Děkuji za odpověd.

 8. Pokud je tam kabel,který nemá konektor ,je tam dodělávaný. povytáhni jej a rozstřihni. Při montáži dveří kablík sletuješ. předtím na něj navleč tepelně smrštovací bužírku. Nebo sundej tapec a zjistí kam ten kablík vede.
 9. Mirek 835

  Hlavové opěrky

  Classic naklápění předních opěrek hlavy myslím neměl. Není nic jednoduššího než koupit na S bazaru,nebo vrakáči naklápěcí a přehodit.
 10. Já mám starou 1.4-16V-74kw najeto skoro 200 a vpohodě jezdím od výměny do výměny bez dolévání oleje. Takže bych od 74kw verze neodrazoval.
 11. Ano nakodovat. Tak pokud to vážně máš,tak nevím. Jsou tady větší odborníci,tak ti snad někdo poradí.
 12. Ahoj asi moc nečteš že? Klíč kup 1J0 959 753 a koncové písmena DA,nebo AH. Blikání blinkrů by mělo jít Adresa 46,přizpůsobení funkce 10,kanál 8a9. A nezapomen před tím říct komfortce,že už má centrální zamykání a elektrická okna.
 13. Pokud máš jen škrábance,tak určitě korekční tužka. Nanes aspon 2 vrstvy a pak můžeš přeleštit. Sprej se hodí jen na poškozenou plochu.
 14. Mrkl bych se na kabeláž v A sloupku. Může se lámat.
×
×
 • Create New...