Jump to content

Mirek 835

Uživatel
 • Content Count

  1,756
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

47 Excellent

About Mirek 835

 • Rank
  Profesional

Recent Profile Visitors

1,828 profile views
 1. Mirek 835

  Hlavové opěrky

  Classic naklápění předních opěrek hlavy myslím neměl. Není nic jednoduššího než koupit na S bazaru,nebo vrakáči naklápěcí a přehodit.
 2. Já mám starou 1.4-16V-74kw najeto skoro 200 a vpohodě jezdím od výměny do výměny bez dolévání oleje. Takže bych od 74kw verze neodrazoval.
 3. Ano nakodovat. Tak pokud to vážně máš,tak nevím. Jsou tady větší odborníci,tak ti snad někdo poradí.
 4. Ahoj asi moc nečteš že? Klíč kup 1J0 959 753 a koncové písmena DA,nebo AH. Blikání blinkrů by mělo jít Adresa 46,přizpůsobení funkce 10,kanál 8a9. A nezapomen před tím říct komfortce,že už má centrální zamykání a elektrická okna.
 5. Pokud máš jen škrábance,tak určitě korekční tužka. Nanes aspon 2 vrstvy a pak můžeš přeleštit. Sprej se hodí jen na poškozenou plochu.
 6. Mrkl bych se na kabeláž v A sloupku. Může se lámat.
 7. Mirek 835

  nestartuje

  Chyba může být v zapalovací liště,ale chce to při tom startování mrkat diagnostikou co se děje. Pokud zlobí elektrika,většinou v něčem zapsána chyba je.
 8. Ahoj tady jsi v sekci FI. Svůj dotaz jsi měl napsat do FII. To spárování bez diagnostiky jsi popsal trošku divoce,ale v kostce to tak funguje. Potřebuješ diagnostiku,jestli komfortka klíč vidí. Taky musíš mít správný klíč-DO!
 9. Tama ti jde přetlak z nádrzky. Víko ti drží jen určitý tlak. Je v něm pružina a funguje jako přetlakový ventil.
 10. Pravděpodobně potřebuješ nový regulátor napětí. Už se to řešilo mnohokrát. Trošku hledej na foru a čti.
 11. Jenže tvůj případ může být cokoliv. Od čidla teploty,přes pal. filtr a spoustu jiných věcí. Asi bych první měnil čidlo teploty. Originál je cenově dostupný a většinou se problém vyřeší.
 12. Pokud vím rád pomůžu.
 13. Imobilizer máš spárovaný,ale mrkl bych se na počet uložených klíčů. Tj znovu uložit a potvrdit skutečný počet klíčů.
 14. Co chceš radit? Máš při nejlepším špatné těsnění pod hlavou,nebo jak píšeš prasklá hlava. Náhradních dílů na vrakáči, S bazaru na tyhle motory je dost. Jen když koupíš hlavu,měl bys ji nechat srepasovat. Protože se vyhneš určitým problémům . Ceny jsou různé. Není nic snažšího,než obvolat pár servisů a udělat si představu o ceně. Jen nechápu proč jsi jezdil s prasklým chladičem. To ti nedošlo co se může stát??? Jen ještě info: Máš motor 1.4-16V,nebo 1.4 MPI .
 15. Jasně že ji tam máš i s dálkou. Otázkou je jen jestli dálka funguje,když máš jen obyč. klíč. Koupíš vystřelovák a zkusíš spárovat s komfortkou. Pokud nepude,tak komfortka s dálkou na S bazaru cca 800Kč. Ale vše o komfortce,spárování atd. se tu již řešilo. Chce to jen vyhledat a číst.
×
×
 • Create New...