Přejít na obsah

Vadné vstřiky


ivoch

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Už je asi pozdě ale, já měl ten samý problém. Odešel mi 2. vstřik. Měl jsem to trochu složitější (přes Bazar a smlouvu o sprostředkování), ale s prodejcem jsem se domluvil na vstřiku 1/2 on 1/2 já (protože jsem auto nutně potřeboval). Dle mého, by to ale v tvém případě na prodejci aby prokázal, že je to tvá vina. Logicky vzato,  za jedno natankování ti neodejdou vstřiky. Tuším, že na vstřiky je záruka doživotní, za předpokladu kvality nafty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ono také záleží jak je napsaná kupní smlouva-pokud by ve smlouvě bylo napsáno,že kupující kupuje vozidlo jak stojí a leží, tak se nemůže odvolávat na skryté vady.

To samé platí kdyby bylo vozidlo koupené v dražbě-také se nejde odvolat na skryté vady.

 

Nicméně ten kdo vozidlo prodal bude vždy tvrdit,že vše bylo v pořádku a jedině soud to rozhodne-a to jsou další peníze-soudní poplatky,posudek znalce atd.

Ve finále to může vyjít dráž než oprava a na tom většina prodejců spoléhá-dělá mrtvého brouka a ať se kupující(poškozený) předvede

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...