Přejít na obsah

světlo v popelniku


hawkeye3

Doporučené příspěvky

mal som to rozobrate ale nenasiel som ine kable len tie co idu na zapalovač...ani žiarovka na osvetlenie zapalovača tam nieje...tak by som to osvetlenie chcel natiahnuť jednym kablom cez ten popolnik až k zapalovaču.. no v každom prípade vám ďakujem...skusim to od toho radia,len netusim ktorý je to kabel...myslel som že by to šlo natiahnuť od niektorej žiarovočky čo osvetluje trbars ventylator...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

tak dnes som po dlhej zime a nečase využil pekný deň a pustil som sa do osvetlenia toho popolníku...keďže som pred časom osvetlil aj odkladaciu schránku tak som to natiahol od nej...a keď som to už mal rozobrate rozhodol som sa osvetliť aj odkladací priestor pred popolníkom...ale než som rozobral celý stredny tunel tak to chvílu trvalo...no výsledok sa mne osobne celkom páči...no a čo sa týka osvetlenia zapalovača,tak som sa mýlil...bola len vypálená žiarovka :doh ...chcel by som len poďakovať šikovným chlapcom z tohoto fora,že som mohol z ich príspevkov načerpať inšpiráciu... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak jsem se do toho taky včera pustil. Mám F1 Clasic bez podsvětlení popelníku i zapalovače, a když jsem zkoumal, kudy vedou kabely k zapalovači, abych od něj natáhnul kabely k popelníku, odtáhnul jsem tapec podlahy na boku středový konzole, a objevil jsem tam schovanej origo kabel na podsvětlení popelníku s konektorem na konci, kterej odbočuje z toho svazku vedoucímu k zapalovači. Takže stačilo jen nainstalovat LEDky, připojitz a hotovo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

post-61582-0-55406800-1298579759_thumb.jpost-61582-0-55406800-1298579759_thumb.j

Ted mi to doslo..Ne kazdy si bude delat zvlast vypinac..Svitilo by to stale,jelikoz je v prihradce stale napajeni...U zapalovace-vzdy kdyz se zapne osvetleni interieru-coz je pohodlnejsi...Ze???

nazdar nedavno som ties zapajal osvetlenie popolniku nemal som origo niekto tu pisal ze nasiel predpripravu ku osvet.popolniku mal som ju tam ties hnet vedla riad.paky nalavo pod kobercom tu predpripravu skoro asi vsetky fabie tak sa kuknite najprv tampost-61582-0-55406800-1298579759_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Ono to má logiku při pohledu na el. schémata. Ten kabel by tam měl být v každém autě kromě Juniora (ten nemá ani zásuvku, tak tam nejspíš nevedou žádný kabely), jen tam není zapojené to osvětlení popelníku u Classica a samozřejmě u Juniora.

Takže paradoxně spíš by bylo potřeba řešit osvětlení zapalovače, protože ten snad (zase podle shémat) po faceliftu nebyl osvětlený v žádné výbavě:

post-12297-0-76761900-1320085159_thumb.p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

@radis33: jen si kup nosič žárovky se žárovkou (číslo dílu 357919243D 85H). Kabel s konektorem tam máš, jen je přlepený molitanovým tlumením k tunelu pod kobercem.

@H@nZ: osvětlení popelníku i zásuvky se myslím stmívá spolu s vnitřním osvětlením, takže napětí nebude konstantní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@radis33: jen si kup nosič žárovky se žárovkou (číslo dílu 357919243D 85H). Kabel s konektorem tam máš, jen je přlepený molitanovým tlumením k tunelu pod kobercem.

@H@nZ: osvětlení popelníku i zásuvky se myslím stmívá spolu s vnitřním osvětlením, takže napětí nebude konstantní

takže tam bude 12V když to bude normálně svítit =)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...