Přejít na obsah

Demontáž turbodmychadla 2.0 TFSI 147 KW BWA


Powerbull64

Doporučené příspěvky

Zdravím hoši, chystám se na demontáž turba na mém autě, má s tím někdo zkušenosti? čeho se mám obávat a na co si dát pozor? Vyndaval jsem ho asi 20 x na 1.8 T, tam je to hračka. Ale zde si nejsem úplně jist u tří šroubů které jsou schovány pod turbem na svodech k hlavě motoru.... Může mi někdo poradit nějaký fígle jestli se mám bát nebo ne? Díky moc. Mějte se :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedavno jsem taky nechaval menit turbo, ale delalo se to i s tesnenim pod hlavou tak k tomu byl lepsi pristup. Jediny s cim byl trosku problem povolit prirubu turbo\prvni dil vyfuku jelikoz tam byl jedea z tech matek spatna a strhla zavit na zavrtnem sroubu. Jinak vse ostatni bylo ok. zadny problem s demontazi. Chce to taky vymenit vsechny tesneni a podlozky kdyz to rozeberes. Jinak ja to meninil z duvodu praskle skrine turba resp. z pocatku jsem chtel nechat turbo vycistit, ale kdyz jsem to dovez do firmy kde to cisti a tam mi ukazali v jakem je ta skrin stavu byl jsem rad ze jsem se do toho pustil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedavno jsem taky nechaval menit turbo, ale delalo se to i s tesnenim pod hlavou tak k tomu byl lepsi pristup. Jediny s cim byl trosku problem povolit prirubu turbo\prvni dil vyfuku jelikoz tam byl jedea z tech matek spatna a strhla zavit na zavrtnem sroubu. Jinak vse ostatni bylo ok. zadny problem s demontazi. Chce to taky vymenit vsechny tesneni a podlozky kdyz to rozeberes. Jinak ja to meninil z duvodu praskle skrine turba resp. z pocatku jsem chtel nechat turbo vycistit, ale kdyz jsem to dovez do firmy kde to cisti a tam mi ukazali v jakem je ta skrin stavu byl jsem rad ze jsem se do toho pustil...

No já právě slyšel že tam na ty dva šrouby pod turbem musím mít hodně pevné nervy a za další, vyndavám ho kuli dvoum urvanejm šteftům právě na přírubě prvního dílu downpipe :( no a taky se bojím těch matek na výfukových svodech... :( abych tam nezatrhnul třeba tři matky, pak musí jedině motor ven :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mhslim, ze turbo sundas v pohode zas se toho nesmis tolik bat neni to z papiru. Ps dnes jsem rozebral turbo abych zjistil jak vypada uvnitr po najezdu 168tis z toho 50tis na sport filtru a otevrenem sani a neni to tak strasny.. zrejme ty filtry nebudou az zas takovej propadak..

post-18494-0-54355400-1460451138_thumb.j

Editováno: , autor: Arlo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...