Jump to content

iphonik4

Uživatel
 • Content Count

  449
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

iphonik4 last won the day on February 8 2017

iphonik4 had the most liked content!

Community Reputation

113 Excellent

1 Follower

About iphonik4

 • Rank
  Profesional
 • Birthday October 8

Contact Methods

 • ICQ
  484652042

Recent Profile Visitors

1,203 profile views
 1. Jo cena TSI RS me taky zajima. A taky jake bude mit DSG a jestli bude 4x4 aktualne me nic jineho okolo O4 nezajima
 2. K O4 recenzím. Já si myslím, že osobní zkušenost nikdy nenahradí videorecenze, která může byt ovlivňena buď penězi a nebo osobní sympatií, či naopak antipatií k dané značce a proto se na ně zásadně nedívám a raději si auto, o které mám zájem proklepnu sám. Neví někdo, co bude v RS TSI za typ DSG? Mám na mysli DQ označení. 500 asi ne, co?
 3. Na OC clubu je i zezadu a Scout. EDIT: tak uz jsi doplnil a prispevek upravil No a k RS. Moc hezky, jen ty kola nic moc. Jenze co z toho, kdyz benzin opet nebude 4x4.
 4. Však jo. Je to hádání. Nicméně na netu koluje informace, že snad i GTI bude mít přes 180kw. Každopádně výkon mě netrápí. Tak jak u O3 RS TSI předpokládám, že APR a další tento problém vyřeší. Trápí mě, jak jsem zde již uvedl, zdali TSI (ne hybrid) verze bude i 4x4. To je aktuální nedostatek benzínové RS.
 5. Hezký, takže vše jinak, než zde bylo řečeno
 6. Západní 2018 (V16, verze 8536) je na netu ke stažení (link zde dávat nebudu, nechci podporovat pirátství). 2019 teprve vychází, takže bude nějakou dobu trvat, než bude na netu. Pokud jsi ale úplný nováček, tak spíš doporučuji kontaktovat například uživatele@Alessi. Nevím odkud jsi, nicméně uživatelů, kteří Ti za rozumný poplatek updatují mapy je plno.
 7. Ta verze jsou opravdu východní Evropa V13. Tedy rok 2015. Jde ale o to, že pro východní Evropu celé ty 4 roky nevyšla novější verze, než V13. Až nyní, ale ta snad není ještě v oběhu. Pro západní Evropu jsou novější verze.
 8. Hezké ale jsi ve špatném vlákně. Tohle je o RNS 510. Tedy navi z OII, SII, atd. To co jsi poslal je MIB 2 Amundsen z Octavie 3 a není to tedy ani Columbus.
 9. Takze jediny pochopil muj dotaz [mention=102595]Dixik2[/mention] Diky za odpoved, ackoliv me zamrzela.
 10. Díky za odpověď, ale varianty co jsi uvedl nejsou RS, ne? Mě zajíma čistě 2.0 TSI RS, zdali bude 4x4.
 11. No to, že bude i hybrid tu padlo hodněkrát již v létě. Pamatuji si, že tu někdo dával i tabulky s KT zahájení výroby této verze. Ten článek vlastně nesdělil nic nového (jako tradičně na tom konkrétním serveru). Jenže hybrid a diesel verze mě nezajímají. Proto jsem právě psal označení “čistě benzínová” varianta. U té by mě zajímalo, zdali bude i 4x4.
 12. No co že bude mít něco nalítáno. To by nevadilo tolik, jako to jak to bude mít ty km nalítáno. Já osobně bych nechtěl předváděčku, ani kdyby měla do 20.000 km a měla 50% dolů. Ne kdybych si ji plánoval nechat i po záruce. A třeba na novinářské vozy Škoda ani záruku myslím nedává a dobře ví proč. Já měl O3 RS od novoty a slevu na ni 15%. Jak tu kdosi psal, že soukromník nikdy 15% nedostane.... Trochu bych se z těch cen OIV zase uklidnil. Je to teď žhavá a očekávaná novinka. Kupců pro první kusy, kteří si připlatí nesmysl, aby byli tzv early adopters i přes značná omezení a mohli sousedům ukázat “první” OIV v jejich městě se najde hodně a proč by toho Škoda nevyužila. Mě spíš teď zajímá, jak to bude s RS. Zdali bude mít i čistě benzín pohon 4x4.
 13. @ferda25: diky, a co vse se prosimte meni?
 14. @ferda25: prosimte a kdyz mam Columbus MIB1 s Cantonem, tak ten Canton by na MIB2 Columbus take nesel? Diky
 15. Tak ale tím pádem nekončí jen v Kodiaqu ne?
×
×
 • Create New...