Přejít na obsah

Samovolné vypínání tempomatu 3U4


motokuba

Doporučené příspěvky

Ahoj,

měl bych dotaz, nedávno (asi tak 3měsíce zpátky) mě montovali tempomat do Superba 2,8 V6 automat, vše bylo v pohodě, ale asi pak po měsíci se mi začal samovolně vypínat (žije si svůj život).

Stává se to takto:

Normálně se rozjedu na nějakou rychlost zmáčknu tempomat a auto normálně jede "samo" a pak, není to dáno po jaké době či kilometrech, auto cukne, automat podřadí, tím se zvednou otáčky a tempomat se vypne...

Někdy tempomat nejde ani zapnout, třeba i 2 dny to nejde a pak třetí den funguje normálně, aniž by se vypnul....

 

Byl jsem na diagnostice a měl jsem chybu VAG 16885, je to podle všeho čidlo ujetých km (vyměnil jsem za origo 1000Kč) a stále to dělá. Jednou tam byla chyba spínače brzdového světla, ale pak už nikdy nebyla.

 

Máte nějaký tip? Je tam i nějaké jiné čidlo na rychlost?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mi pán, který mi montoval parrot taky říkal :-D ale světe div se :-) asi má :DD

Jamile je namontován displej od Parrtotu a tudíž je i zapnutý tak to dělá tyto věci, dokonce jsem si přes parrot pouštěl písničky takže teď už vím proč mitemppomat nešel i 2 dny zapnout (jelikož se mi od nastartování, zapnulo přehrávání na parrotu)

 

Mám to odzkoušené, v pátek jsem jel do Ústí na otočku cca 1000Km a bez jediného problému :-) jelikož byl parrot vypnutý :-)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejně je to divné, to mě snad napadá jediná chyba, a to v napájení. Prostě elekrikář našel nějaké napětí, bylo mu jedno, odkud vede a napojil se na něj?!

A napojil se na tempomat? Buď nesmysl, nebo prasárna od jednoho z těch, kteří montovali buď tempomat nebo Parrot

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...