Přejít na obsah

Nevysouvá se CD


Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Já s tím jel do servisu,m bylo to hned zkraje, co jsem auto měl. Protože tam řešili v servisu ještě montáž zástěrek, kterou zas dělají jinde, tak auto převáželi a cestou se to nějak chytlo, asi frézovaná silnice nebo nějaký jiný hrb na silnici :) Říkali něco o tom, že to už jednou řešili i se škodovkou, že to prý dělají vypalovaná CD. Od té doby to ale funguje a neudělalo to ani jednou.. a to do auta originál CD nepoužívám, tam si je přepaluju (pro svoji potřebu..toto je poznámka pro aktivisty z OSA, kteří by sem eventuelně zabrousili :p ). navíc v servisu byli tak ochotní, že to ani neúčtovali, ó jak šlechetní :worthy

Editováno: , autor: Jirik.DC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me to vysouvani taky funguje dost sporadicky, proto trvam na reklamaci, jenze chci za to audienci a na tom to zatim krachuje

To už pak je o lidech, na které člověk narazí..za nový Stream by to problém nebyl, ale za Audienci se určitě budou cukat, určitě by museli vypsat o papír navíc a to se jim nebude chtít..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
stačí s tim jezdit chvilku po městě a mačkat eject a CDéčko pak na nějakej pokus vyjede

Ale že by to bylo řešení, to zas ne..jasně že vyjede po čase, ale co s tím, aby vyjelo napoprvé, jak by mělo

řešení to neni no, ale tak když není z bytí... někde jsem četl, že to je způsobeno tloušťkou CD možná od tebe nevím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stačí s tim jezdit chvilku po městě a mačkat eject a CDéčko pak na nějakej pokus vyjede

Ale že by to bylo řešení, to zas ne..jasně že vyjede po čase, ale co s tím, aby vyjelo napoprvé, jak by mělo

řešení to neni no, ale tak když není z bytí... někde jsem četl, že to je způsobeno tloušťkou CD možná od tebe nevím

To mně tehdy tak napadlo, ale těm známým to teď už dělají i CD, co jsem používal na tom rádiu já. Teď už to řeší servis..tak jsem zvědavý, co vykoumají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...