Přejít na obsah

Výřez pro RS koncovku


Host aka

Doporučené příspěvky

Nachází se v Praze/okolí nějaký dobrodinec, který má zkušenosti s výřezy zadního nárazníku pro origo RS koncovku? Ale někdo, kdo už to fakt dělal a ví, kde a jak ten výřez udělat, mám ten nárazník jen jeden... :t . No když tam hned navaří trubky a koncovku, tak tím lépe. Mám sice šablonu, ale nějak se na to necítím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

mám jinou OT, jak moc tahle pěkná koncovka změní hlučnost výfuku, mám teď standartní dvojitou k zemi ohnutou (mám 1,8T 20V) a rád bych taky předělal na RS look - aspoň trochu - přední nárazník, kola 17" a koncovka. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

este ji nemam namontovanou, tak technicka data nemohu poskytnout... :t

jinak sem ji mel trosku levnejc za 1050 káčé a foto hodim vecer, kdyz najdu teda fotak... :)

Tak co, uz je navareno?? Jsem zvedavy na zvuk? Vozim vzadu v sedacce mrnouse,tak ho nechci desit nejakym revem .... lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

to fakt nikdo nenapíšete ani čárku ?? Tak změní se zvuk výfuku - bude syrovější - nebo je ta předražená koncovka s dvěma kusy trubek jen na okrasu ?? To by mě právě potěšilo, že se zvuk nemění .... :help::help::help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to fakt nikdo nenapíšete ani čárku ?? Tak změní se zvuk výfuku - bude syrovější - nebo je ta předražená koncovka s dvěma kusy trubek jen na okrasu ?? To by mě právě potěšilo, že se zvuk nemění .... :help::help::help:

lehoučce ta koncovka zvuk změnila,ale je to pořad naprosté pianko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky chlapi, už jsem si myslel že se ptám na úplnou volovinu - vím, asi ptám, ale prostě chci mít RS zadek a přitom vozit spící miminko - i když je to kluk, a mohl by tak z něj vyrůst aspoň soutěžák ..... Díkas,díkas oběma :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...