Přejít na obsah

Vlezou 18" do podbehu bez uprav?


Whitek

Doporučené příspěvky

A jak by asi tak vypadalo 8 x 18,ET 35 s pneu 225/40 R18 a na to snížený podvozek?Nemá to z Vás někdo na autě?

O to ma urcite vic lidi a tusim,ze treba zrovna Vitto... ;)

Já si právě myslím že Vitto to snížený nemá,ale nevím určitě....

A já bych právě skrz tu kombinaci 18tek a sníženého podvozku potřeboval nějaké info a názory.

Jestli použiješ rozměr 8x18 ET 35,i s pneu 225/40 to bude OK.Jak už jsem psal výše,mám ten samý rozměr,ale ET 32 a než jsem upravil vnější stranu plastového nadkolí,ta to při plným autě a plném prosednutí lehce škrtalo.Sníženo mám -30.

Martyp - Kola s ET 42 bych asi nedával,proti standardnímu rozměru 6x15 ET 38 to bude o 30mm širší dovnitř,22 mm ven.Těch 30 je asi dost a ještě si myslím,že to nebude moc hezké.Nechápu proč uvádíš příklad svého kámoše s Audi a podložkama,jejich použitím ET zmenšoval a to není Tvůj případ.

btw -Vitto má na těch Ronalech myslím ET 35. :palec2:

Díky za radu -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechce se mi zakladat nové téma,chci se jen zeptat jestli někdo z Vás nemá náhodou zkušenosti s alu koly značky Mille Miglia?Zpracování,výdrž,typový list atd....Koukal jsem právě že nestojí moc peněz,až se mi to zdá podezřelé.

:ph34r:

S kvalitou neporadím,ale určitě je nezapíšeš do TP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak by asi tak vypadalo 8 x 18,ET 35 s pneu 225/40 R18 a na to snížený podvozek?Nemá to z Vás někdo na autě?

O to ma urcite vic lidi a tusim,ze treba zrovna Vitto... ;)

Já si právě myslím že Vitto to snížený nemá,ale nevím určitě....

A já bych právě skrz tu kombinaci 18tek a sníženého podvozku potřeboval nějaké info a názory.

Jestli použiješ rozměr 8x18 ET 35,i s pneu 225/40 to bude OK.Jak už jsem psal výše,mám ten samý rozměr,ale ET 32 a než jsem upravil vnější stranu plastového nadkolí,ta to při plným autě a plném prosednutí lehce škrtalo.Sníženo mám -30.

Martyp - Kola s ET 42 bych asi nedával,proti standardnímu rozměru 6x15 ET 38 to bude o 30mm širší dovnitř,22 mm ven.Těch 30 je asi dost a ještě si myslím,že to nebude moc hezké.Nechápu proč uvádíš příklad svého kámoše s Audi a podložkama,jejich použitím ET zmenšoval a to není Tvůj případ.

btw -Vitto má na těch Ronalech myslím ET 35. :palec2:

Diky za radu..Konecne mi nekdo odpovedel alespon nejak na mou otazku.. -_-

Jo je mi jasne ze s ET 42 by to bylo dost zapadly a zase davat kola na podlozky by se mi chtelo az v krajni nouzi..A ty kola se mi taaaak libej... :D

Jinak to ze jsem uvedl priklad kamose byla odpoved na dotaz Hynka a ja psal ze ten kamos ma na ORS 1 kola z RS 6 a jeste na podlozkach,tudiz sem tim chtel rict,ze tam Hynek kola 8x18 ET 35 bez problemu dostane. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechce se mi zakladat nové téma,chci se jen zeptat jestli někdo z Vás nemá náhodou zkušenosti s alu koly značky Mille Miglia?Zpracování,výdrž,typový list atd....Koukal jsem právě že nestojí moc peněz,až se mi to zdá podezřelé.

:ph34r:

Mluvis uplne za me..Akorat jsem se tu na to chtel ptat..Taky mi prijde cena za rafek 7X18" cca 2800,- dost podezrela..

Tak snad se neco dovime.. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak osmnactky 215/40???to neeee

Proc neeeee 215/40? Moc velky slupky,nebo?

Asi proto,že pokud je chceš zapsat do TP,tak předepsané pneu v typovém listu je 225/40.Pokud zápis kol nebudeš řešit,tak je tam klidně dát můžeš.Výška 225/40 je 90 mm,215/40 96 mm,tedy minimální rozdíl.Na ráfku budou trochu víc natažený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak osmnactky 215/40???to neeee

Proc neeeee 215/40? Moc velky slupky,nebo?

Asi proto,že pokud je chceš zapsat do TP,tak předepsané pneu v typovém listu je 225/40.Pokud zápis kol nebudeš řešit,tak je tam klidně dát můžeš.Výška 225/40 je 90 mm,215/40 96 mm,tedy minimální rozdíl.Na ráfku budou trochu víc natažený.

NO myslim,ze zapisovani do TP asi resit moc nebudu..Jinak to vypada zatim na kola Mille Miglia, ktery tam stejne zapsat nepujdou jak rikas..a navic ten rafek ma takovej "priblblej" rozmer a to 7x18... :D

Jinak vysku profilu jsem si taky pocital a vim,ze rozdil je minimalni....Ale Ty jsi se asi preklepl,ne? U 215/40 je to 86mm a ne 96mm... :D Ale i tak diky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak osmnactky 215/40???to neeee

Proc neeeee 215/40? Moc velky slupky,nebo?

Asi proto,že pokud je chceš zapsat do TP,tak předepsané pneu v typovém listu je 225/40.Pokud zápis kol nebudeš řešit,tak je tam klidně dát můžeš.Výška 225/40 je 90 mm,215/40 96 mm,tedy minimální rozdíl.Na ráfku budou trochu víc natažený.

NO myslim,ze zapisovani do TP asi resit moc nebudu..Jinak to vypada zatim na kola Mille Miglia, ktery tam stejne zapsat nepujdou jak rikas..a navic ten rafek ma takovej "priblblej" rozmer a to 7x18... :D

Jinak vysku profilu jsem si taky pocital a vim,ze rozdil je minimalni....Ale Ty jsi se asi preklepl,ne? U 215/40 je to 86mm a ne 96mm... :D Ale i tak diky...

kup si ještě žvejkačky mezi zuby, na ty naše silnice :D:p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co takhle kombinace 18tek,sníženého podvozku a ET 30?To už bude asi moc,co?

Řeknu to asi takhle,když 18" tak 225 a šíře ráfku 8" pod ET 32 bych nešel.ET 30 by asi přineslo problémy.

Když zvolíš šíři ráfku 7" a plášť 215, mohlo by to vyjít bez úprav.S ET 30 mám zkušenost s 16" ráfkem,plášť 205/55/16,tam se to vešlo OK,ale kolo už bylo tak vystrčený,že to nepředstavitelně špinilo boky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co takhle kombinace 18tek,sníženého podvozku a ET 30?To už bude asi moc,co?

Řeknu to asi takhle,když 18" tak 225 a šíře ráfku 8" pod ET 32 bych nešel.ET 30 by asi přineslo problémy.

Když zvolíš šíři ráfku 7" a plášť 215, mohlo by to vyjít bez úprav.S ET 30 mám zkušenost s 16" ráfkem,plášť 205/55/16,tam se to vešlo OK,ale kolo už bylo tak vystrčený,že to nepředstavitelně špinilo boky.

Díky za rady,ja Ty kola asi nevyberu.... :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co takhle kombinace 18tek,sníženého podvozku a ET 30?To už bude asi moc,co?

Řeknu to asi takhle,když 18" tak 225 a šíře ráfku 8" pod ET 32 bych nešel.ET 30 by asi přineslo problémy.

Když zvolíš šíři ráfku 7" a plášť 215, mohlo by to vyjít bez úprav.S ET 30 mám zkušenost s 16" ráfkem,plášť 205/55/16,tam se to vešlo OK,ale kolo už bylo tak vystrčený,že to nepředstavitelně špinilo boky.

Díky za rady,ja Ty kola asi nevyberu.... :wallbash:

Jo to znám,taky mi z toho praskala hlava. :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....Ale Ty jsi se asi preklepl,ne? U 215/40 je to 86mm a ne 96mm...  :D  Ale i tak diky...

Jo,jo překlep a jestli je ten ráfek 7x18 bude pneu 215/40 v poho.

Taky si myslim..Jeste me napadlo na rafek 7x18 205/45 nebo tak neco,ale to uz asi neni nic moc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jízda zcela bez problémů, jezdím s tím autem denně, i přítelkyně, takže musí být plně funkční... I dovolená ve čtyřech s plným kufrem s tím šla podniknout.....

To víš , že se s tím dá zatáčet........i do pravoúhlé křižovatky:-)

A pokličky ti k tomu pošlou sami, stačí nahlásit audi seat vw či škoda.....

post-27-1167735361.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ET je velmi důležité...Nejen se vejít do blatníků, ale i akorát vedle tlumiču atd....

Já mám ET 35 a jiné by bylo naprd, takhle to sedí akorát...

Jinak já to mám také v TP zapsaný, všechno jde, naštěstí... hádat se s policajtama by bylo krajně nepůvabnééé:-)

Noa na tvojí O2 bych prdnul 19:-) i když 18 a snížit by také šlo...Pěkný jsou origi 18RS z O2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ET je velmi důležité...Nejen se vejít do blatníků, ale i akorát vedle tlumiču atd....

Já mám ET 35 a jiné by bylo naprd, takhle to sedí akorát...

Jinak já to mám také v TP zapsaný, všechno jde, naštěstí... hádat se s policajtama by bylo krajně nepůvabnééé:-)

Noa na tvojí O2 bych prdnul 19:-) i když 18 a snížit by také šlo...Pěkný jsou origi 18RS z O2

NO ty by jsi mi mohl odpovedet..Ja kuz jsem psal vyse,mam vybrany kola,ale ty maji bohuzel ET 42 a rozmer rafku je 8x18.Kolik zbyva mista do rafku k tlumicum?jak vepredu tak vzadu..Veslo by se tam to kolo,pokud by bylo o 7mm "zapadly" do blatniku?Asi to je takhle jen tak tak,co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...