Přejít na obsah

predni repro okolo 5000


Doporučené příspěvky

Zdravim, co mi doporucite do prednich dveri za repro v cene okolo 5000? Nikde sem tu nenasel zminku o zesilovaci na predni repro tak se ptam jestli to ma cenu. Predstavoval bych si asi komponentni repro + mozna ten zesilovac. Bud oboje okolo 5k pripadne samotne repro v tedle cene. Neco co by se sneslo s radiem Sony CDX S2250.pripadne doporucte jestli ma smysl kupovat jine. Jde mi celkem o cistotu zvuku ale i hlasitost.

PS sory za diakritiku ale sem takhle zvyklej :t

Editováno: , autor: kozlustechnykus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řešní je takové, že by to měly být kompnentní repro, ale ty dražší si vyžadují použití zesilovače protože by je zesilovače rádia nerozehrály.

Mám pro tebe variantu od JBL asice GTO607C a na ně zesilovač CS60.2, který ti můžu nabídnout se slevou z 3890,- na 2490,- ale jen do 30.10. bylo by to sice přes limit, ale s výsledkem budeš spokojený.

Pokud vytlumíš dveře tak SQ je na cestě...

post-22-1161028386.jpg

Editováno: , autor: fancarhifi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, co mi doporucite do prednich dveri za repro v cene okolo 5000? Nikde sem tu nenasel zminku o zesilovaci na predni repro tak se ptam jestli to ma cenu. Predstavoval bych si asi komponentni repro + mozna ten zesilovac. Bud oboje okolo 5k pripadne samotne repro v tedle cene. Neco co by se sneslo s radiem Sony CDX S2250.pripadne doporucte jestli ma smysl kupovat jine. Jde mi celkem o cistotu zvuku ale i hlasitost.

PS sory za diakritiku ale sem takhle zvyklej :t

No ja by som asi v cene okolo 5000,- nešiel do SONY čo sa repro týka. Hertz,Boston , Focal,....a pod., nižšie rady zoženieš aj za tuto cenofku, ale jednoznačne so zosikom. Bez zosiku iba na rádio je často odporúčaný repro set DSK 165. Vysoká citlivosť ,solídny zvuk.

Ja mam Pollyglass 165 V2 od Focalu. Samo že zosík.Výšky sú nadherné :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dal dopředu bez zesilovače přímo na rádio Pioneer TS-1785 ( bez mřížek dělané přímo pro montáž do původních otvorů, 170W hudební, 35W nominální, 90dB rozsah 35-30,000Hz, pravda aby se vešli do původní zástavby jsou tenké ( nejsou moc do hloubky) ale basy dostatečné a jsem s nimi spokojený. Za tu cenu. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste by me zajimalo kam v predu ulozit zesilovac. Kam se vejde,aby nebyl necim rusenej nebo aby nedelalo bordel jim vyprodukovany teplo. jinak diky za vsechny podnety. :D

Aby jsi se vyhnul tažení kabelu až do kufru tak by jsi ho mohl dát pod spolujezdcovo sedadlo.Zesilovač připevni na desku, která by měla směrem do zadu soklík aby do něj nekopali cestující sedící v zadu.

Jako vhodný zesilovač je pro tuto instalaci malý zesilovač 2ch JBL CS60.2 který je nyní za velmi dobrých 2490,- nebo Audison SRX2 za 2990,- (4990,-)

Kabel dostaneš dovnitř průchodkou na pravé straně z motorového prostoru.

post-22-1161708992.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...