Přejít na obsah

Kam do servisu??


rcd.net

Doporučené příspěvky

cau kluci..mel bych takovy dotaz...ze mi vrze palubka to nejak moc neresim ale ze se rozvrzalo i sedadlo ridice to uz me stve rozhodne vic..zpet tedy k dotazu..takze se ptam..bude nejaky problem kdyz pojedu do jineho servisu nez ve kterem jsem kupoval auto??konkretne auto bylo zakoupeno v Hustopecich u Brna ale spis se mi hodi serivs ve Zline.Nebudou mit ve zlinskym servisu nejaky reci ohledne toho at si to zavezu tam,kde jsem auto koupil???ptam se z duvodu,ze kamaradovi neco podobneho rekli...diky -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spíš bych se ptal, jestli by nebylo "cenově" výhodnější zajet do servisu, kde jsi auto koupil. Protože já se třeba ptal na přetěsnění palubky v jednom servisu, a odcházel jsem s křikem...

Řekl jsem vrže to tady a tady, opravte to tak a tak. A oni to nejde, nejdřív musí technik "pár hodin" zjišťovat kde to opravdu vrže a pak rozhodnout o způsobu opravy. Jinak řečeno, potřebujeme nahonit nějakou tu hodinku práce, jinak se nám taková blbost dělat nevyplatí...

Nové auto jsem nikdy nekupoval, ale jsem tak nějak přesvědčen, že v mateřském autosalonu by se asi zachovali (měli zachovat) lépe..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja naopak musel s vrzanim palubky jet do jineho servisu nez kde jsem auto koupil. V tom mem mi nejdriv tvrdili ze to opravili, pak mi mechanik rekl ze mu rekli uplne neco jineho, pak mi nauctovali o litr oleje vic nez mi tam dali a pak jsem je poslal do hajzlu at navali zpatky penize a ze si budu stezovat ve Skodovce. Penize vratili a po pulhodine mi volali na mobil ze se me omlouvaji a ze to samozrejme daji vsechno do poradku, ale uz bylo pozde.

....v druhem servisu mi to bez problemu odstranili, sice az na druhy pokus, protoze po prvnim se to vratilo, ale jejich pristup byl v pohode.

Editováno: , autor: NiceOne
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...