Přejít na obsah

Umíte někdo sehnat navi Garmin levněji?


Martinoslav

Doporučené příspěvky

Jsi si jist? Proc by to neumela? To je zvlastni :kuk:

Protože již v první třídě ZŠ jsem se naučil číst :D a píšou tam, že to sice umí, ale ne v ČR, nebo to blbě chápu?

Čísla to umí. Mám ji a větší města a čísla popisné nejsou problém, ale doporučil bych tomtom one new - skoro stejná cena a lepší hw.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně s orientací problém nemám, zatím jsem našel všude vše, čímž nechci říct, že navi je k ničemu, to vůbec nééé, jen bych volil už takovou, která bude právě reagovat na změnu v provozu, v tom vidím největší přínos, jinak zatím v poho slouží navigace v mobilu právě na to dohledávání cíle podle čp., město a ulici najdu i bez velké obrazovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně s orientací problém nemám, zatím jsem našel všude vše, čímž nechci říct, že navi je k ničemu, to vůbec nééé, jen bych volil už takovou, která bude právě reagovat na změnu v provozu, v tom vidím největší přínos, jinak zatím v poho slouží navigace v mobilu právě na to dohledávání cíle podle čp., město a ulici najdu i bez velké obrazovky.

Jasný, já taky nemám s orientací problémy a v pohodě si vystačím s normální mapou. Navigaci považuju spíš za takovou hezkou hračku, a proto do ní půjdu jenom když narazím na nějakou pěknou nabídku, ale rozhodně nepoběžím do krámu a nevysolím za ní desítku, tak nutně jí zas nepotřebuju. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně s orientací problém nemám, zatím jsem našel všude vše, čímž nechci říct, že navi je k ničemu, to vůbec nééé, jen bych volil už takovou, která bude právě reagovat na změnu v provozu, v tom vidím největší přínos, jinak zatím v poho slouží navigace v mobilu právě na to dohledávání cíle podle čp., město a ulici najdu i bez velké obrazovky.

Jasný, já taky nemám s orientací problémy a v pohodě si vystačím s normální mapou. Navigaci považuju spíš za takovou hezkou hračku, a proto do ní půjdu jenom když narazím na nějakou pěknou nabídku, ale rozhodně nepoběžím do krámu a nevysolím za ní desítku, tak nutně jí zas nepotřebuju. ;)

Tak to jsme na tom stejně, ona ta cena půjde dolů, teď je to docela drahá hračka :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...