Přejít na obsah
Zobrazit v aplikaci

Lepší způsob procházení. Dozvědět se více.

ŠKODA Forum - SKODAHOME.cz

Celoobrazovková aplikace na vaší domovské obrazovce s push notifikacemi, odznaky a další.

Pro instalaci této aplikace na iOS a iPadOS
  1. Klepněte na ikonu Sdílet v Safari
  2. Posuňte menu a klepněte na Přidat na plochu.
  3. Klepněte na Přidat v pravém horním rohu.
Pro instalaci této aplikace na Android
  1. Klepněte na tři tečky (⋮) v pravém horním rohu prohlížeče.
  2. Klepněte na Přidat na plochu nebo Nainstalovat aplikaci.
  3. Potvrďte klepnutím na Nainstalovat.

Doporučené odpovědi

Tak jsem to světlo nakonec rozlousknul... a takhle kvalitně slepené/svařené bych fakt nečekal... lehce jsem to dodrbal, ale ani jedna část mi nepraskla.

Nejprve jsem nožem proškrabával drážku, ve které jsou ty dva plasty svařený a když už mě bolely prsty, tak jsem tam zapíchnul tenký nůž a pak jsem páčil proti ostří (myšleno ostří nože zevnitř světla ven v místě spoje.

A mám na obou kontaktech konektoru studeňák...

Studeňák opraven. Slepit světlo zpět jsem musel tavnou pistolí, bohužel lepidlo tuhlo rychleji než jsem ho napatlal kolem celého světla, takže po přiložení obou částí světla jsem musel vše rozehřít fénem a po dostatečném prohřátí lepidla stáhnul k sobě :-) A mám celoplošně slepeno, vodotěšnost vyzkoušena v umyvadle.

  • 10 měsíců později...

Dobrý den, prosím Vas, mám Octavii 2 combi 2007, měnil jsem třetí brzdové světlo a potřeboval bych sehnat nový konektor na zapojení toho světla, ten co tam byl, tak už je na odpis, ale němužu ho nikde sehnat, nevíte někdo, kde bych ho sehnal? Tryska na postřikovač zadního okna je v pohodě, ale ten konektor bych potřeboval nový, díky moc 

1J0973119

  • 1 rok později...

Dobrý den potřeboval bych radu . Když zapnu hlavní světla u škody Felicia 1'3 tak mi svítí pořád třetí brzdové světlo. A vypadá to jak kdybych pořád brzdil. 

Když vypnu parkovacky tak nesvítí. 

Další problém mám když zmáčknu brzdový pedál svítí mi světla i přesto že jsou vypnutá ? Jaké by mohli být prosím závady a zdá se na to podívám děkuji mockrát

Máš někde propojeny kable koncovejch a brzdovejch světel. Buď kable nebo přímo ve světle žárovka nebo držák žárovek. Nejjednoduší je vyndat jednu žárovku a zkusit a pak druhou. Pokud to nebude tady tak pak elektrikář a proměřit. 

  • 3 roky později...

Dobrý den, máme úplně stejný problém se svítícím třetím brzdovým světlem. Byla vypadnuta hadička z ostřikovače. Vše mokré. Kde prosím najdeme ten  konektor , který se musí vysušit? Děkuji za odpověď 

Připojte se k diskuzi

Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.

Host
Odpovědět na toto téma...

Aktivovat mobilní záhlaví

Chrome pro Android
  1. Klepněte na ikonu zámku vedle adresního řádku.
  2. Klepněte na Povolení → Oznámení.
  3. Upravte své preference.
Chrome pro desktop
  1. Klikněte na ikonu zámku v adresním řádku.
  2. Vyberte Nastavení webu.
  3. Najděte Oznámení a upravte své preference.