Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Vloženo

Zdravím všechny,

potřeboval bych radu, jak demontovat multifunkční tlačítka na volantu - viz obrázek.

 

Předem děkuji za případné reakce.

 

V.V.

RXxBg3D.jpeg

Vloženo

Jednoduše. Airbag ven. Odpojit konektory od airbagu a tlačítek. Rámeček je ve volantu zafixován pomocí takových sloupků, zapadlých ale dost hluboko do té měkké části volantu. Jeden sloupek je ve špičce u tlačítka, další dva u rozích trojúhelníku tlačítka (symetricky na obou tlačítkách). Další ploché packy jsou po obvodu spodní části rámečku.

Musí se opatrně páčit směrem nahoru u tlačítek, vždy kousek na jedné a druhé straně. Nejdřív na  svislé straně tlačítka, potom u špičky. Zároveň opatrně vysouvat i tu plochou dolní část. Musí se to dělat po částech, vysouvat vždy jen do okamžiku, kdy ten plast začne šponovat. 

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...