Jump to content

ŠKODA Kodiaq

The ŠKODA KODIAQ, a large 4.70 metre long SUV boasting up to seven seats and one of the largest luggage compartments in its class, provides oodles of space even for the most demanding families. The KODIAQ also catches the eye thanks to its distinctive design, comfortable ride, high ground clearance combined with intelligent 4×4 drive and sheer practicality

Forums

1. Interiér

vše co je uvnitř - Vybavení a úpravy interiéru, sedačky, volanty....

214

Vše co je zvenku - Karoserie, narazniky, designové úpravy, folie atd.

247

Vše o motoru, a výfucích, poruchy, úprav,převodovém ústrojí

621

Elektronika, el. výbava, VAG a diagnostika Kabeláž, klima, topení, el.spotrebiče, alternátor, centrál, alarmy, GSM+GPS, VAG, airbagy, parkasistenty.....

661

Nápravy, tlumiče, pružiny, kola...

365

co se jinam nehodí

1,037

• Aktuální příspěvky

• tak uz sem na tom tak ze chybu zatackova svetla afs vypisuje nonstop,tak sme dnes hodne laborovali ze svetlama postupne sme prehazeli vsechni 3 jednotky co jsou namontovane na svetle+vybojku z jednoho svetla na druhe a ikdyz se vse prohodilo diagnostika stale vypisuje chybu vykonovy modul levy svetlomet,pak sme skusily prohodit cele svetlo leve za prave a najednou to zadnou chybu nepise ,po vymene svetel jak maji byt zas pise chybu vykonovy modul levy svetlomet,nejake rady co stim ? o3 rs 2015
    • tak uz sem na tom tak ze chybu zatackova svetla afs vypisuje nonstop,tak sme dnes hodne laborovali ze svetlama postupne sme prehazeli vsechni 3 jednotky co jsou namontovane na svetle+vybojku z jednoho svetla na druhe a ikdyz se vse prohodilo diagnostika stale vypisuje chybu vykonovy modul levy svetlomet,pak sme skusily prohodit cele svetlo leve za prave a najednou to zadnou chybu nepise ,po vymene svetel jak maji byt zas pise chybu vykonovy modul levy svetlomet,nejake rady co stim ? 
    • Já viděl tabulku prodejů segmentu C z dubna ( dohledám ji) v Evropě, Octavia skoro vždy tam byla, zatím chybí. Podotýkám coronu měli všichni, zákaz ecallu ještě nebyl, 2 generace v prodeji, v Německu plné sklady nových O4 .... snad se do tabulek vrátí
    • Ver mi, ze ani pri 130 tisic mesacne nie je dovod jazdit v premii. Ale to je otazka priorit...   Nicmene vybavove stupne O4 sa posunuli vyssie a tie nizsie vybavy a slabsie motorizacie naozaj chybali. Plus k tomu korona... naozaj to nebola vhodna doba na velke predaje aut.    
    • Tak akci museli udělat tu cenu od propagovali od listopadu a vyjeli by s 493tis to by nebylo fér. Píši oficiálně akce zaměřená na české soukromé zákazníky, dle rozhovorů aut na RČ opravdu museli prodat minimum ( raději Kamiq, Karoq). Včera v areálu většího salonu cca.20 nových Octavii a ty co měli už podložky tak jen operáky a DHL. Já jsem ani neviděl když už náhodou Octavii potkám auto na převozkách, Scaly, Kamiqy, staré O3 ve výprodeji. Za 130tis měsíčně bych také jezdil v prémii .... Dost OT počkáme na ceny a výbavy .
  • Create New...