Jump to content

ŠKODA Kodiaq

The ŠKODA KODIAQ, a large 4.70 metre long SUV boasting up to seven seats and one of the largest luggage compartments in its class, provides oodles of space even for the most demanding families. The KODIAQ also catches the eye thanks to its distinctive design, comfortable ride, high ground clearance combined with intelligent 4×4 drive and sheer practicality

Forums

1. Interiér

vše co je uvnitř - Vybavení a úpravy interiéru, sedačky, volanty....

191

Vše co je zvenku - Karoserie, narazniky, designové úpravy, folie atd.

219

Vše o motoru, a výfucích, poruchy, úprav,převodovém ústrojí

594

Elektronika, el. výbava, VAG a diagnostika Kabeláž, klima, topení, el.spotrebiče, alternátor, centrál, alarmy, GSM+GPS, VAG, airbagy, parkasistenty.....

586

Nápravy, tlumiče, pružiny, kola...

328

co se jinam nehodí

968

• Aktuální příspěvky

• @velkytomNo zámek na fofr klacek je opravdu k ničemu. Jen s tím holt odjedeš na trojku asi tak za půl minuty když víš kam sáhnout což stačí. 
    • Také jsem vzal originál alarm … Nejsem tedy blázen, který věří, že to ochrání embéčko před odcizením, větší pocit zabezpečení bych měl s tím zamykáním fofrpáky … ale je to dobrý "znepříjemňovák" a "upozorňovač" v případě odtahu wagenu při špatném parkování, plašič okopávačů zrcátek, nebo "rozbíječů" okének za účelem odcizení airbagů, nebo infotainmentu. Zřejmě to funguje i jako antikunní ochrana … bo jednou mě embéčko na dvoře asi 10 minut houkalo, než jsem si uvědomil, že to není v TV … a při následné prohlídce wagenu jsem v motorovém prostoru objevil kuní stopy … k ožužlání kabeláže naštěstí nedošlo, bo zřejmě alarm, vyplašení a přesun hladové kuny k hodům v jiném autě ...
    • https://forum.skodahome.cz/topic/129932-zji%C5%A1%C5%A5ov%C3%A1n%C3%AD-%C4%8D%C3%ADsel-d%C3%ADl%C5%AF-etka/   https://www.skoda-dily.cz/online-obchod.html
    • Při nákupu nového vozu jsem přemýšlel jestli vzít za rozumný peníze originální Alarm, nebo dodělat jiný kvůli základnímu zabezpečení vozu.    Nakonec jsem se rozhodl pro originál při konfiguraci vozu a splňuje očekávání i většinu funkcí které bych stejně vyžadoval. Hlavně jsem ušetřil čas popřípadě potíže při reklamaci vozu.    Součástí alarmu je :   - Kryt řídící jednotky v motorovém      prostoru. Nikde jsem o tom nenašel zmínku, že je součástí ( stejně bych dodělávám, za mě základ )  - Safe systém  - Hlídání vnitřního prostoru( jednoduchá deaktivace)  - Zálohová siréna  - Náklonové čidlo  - Hlídání manipulace se spínací skříňkou  - Náhlý pokles napětí v síti vozu - Odpojení přívěsu (popřípadě držák na kola) - Otevření dveří přes vložku zámku.  - Otevření víka motorové části, zavazadlového prostoru a všech dveří.    Aspoň to neukradne každá fetka a dává to o dost větší smysl než třeba uzamčení řadící páky ( s tím odjede i babka ) a podobný blbosti.  Ps: samozřejmě Gap mám na tři roky 😂          
  • Create New...