Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

ŠKODA Kodiaq

Fora

1. Interiér

vše co je uvnitř - Vybavení a úpravy interiéru, sedačky, volanty....

93

Vše co je zvenku - Karoserie, narazniky, designové úpravy, folie atd.

51

Vše o motoru, a výfucích, poruchy, úprav

347

Elektronika, el. výbava, VAG a diagnostika Kabeláž, klima, topení, el.spotrebiče, alternátor, centrál, alarmy, GSM+GPS, VAG, airbagy, parkasistenty.....

569

Nápravy,převodovém ústrojí, tlumiče, pružiny, kola...

189

Rádia a vše kolem duc duc

207

co se jinam nehodí

775

• Aktuální příspěvky

• Ne nemám Mobilitu Plus, nic takového jsem neplatil, mám standardní 2 letou záruku a nějakou delší záruku na prorezavění karoserie, to je myslím 6 let. Tahle záruka mobility je jen asistenční služba, kterou jsem měl zdarma na dva roky od koupě vozidla a nyní mi ji po servisní prohlídce o rok zdarma prodloužili. Proto mě zajímá, jestli ji budou prodlužovat při dalších servisních prohlídkách, nemusel bych si pak platit asistenční službu v povinném ručení. Podle těchto článků to vypadá, že záruku mobility Škoda prodlužuje doživotně, pokud jsou dodržovány termíny servisních prohlídek v autorizovaných servisech. https://auto.idnes.cz/mnozi-ridici-spatne-chapou-zaruku-mobility-fe2-/automoto.aspx?c=2000M150Y02A https://www.louda.cz/servisni-akce/38/skoda-zaruka-mobility
      • Oba nevypadaji na led zarovky, ale kdy stanes blize to uz je jinak.   Jinak jsem spokojeny s ledkamam co mam
      • Lip bude kdyz presunes vlakno k sekce octavia 1. Jinak pawouk Te dojede . Dokonce muze i ti dat spatne body na 3 mesice.
      • Kristova noho, hoďte už přes něho deku.
      • Zdravím mám otázku ohledně bluetooth octavia 2 rs telefon se mi pripoji ale kdyz volam tak osoba na druhe strane me slysi ale ja v aute neslysim ani ze telefon vytaci cislo ani hlas druhe osoby. Jak mam vyresit tento problem kdyz tam nebylo original radio je tam jen drzak na nokii?? Děkuji za info