Přejít na obsah

SYMPHONY


Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

zdravim chcem sa opitat poradit mal som v aute radio cd symphony na

pristrojovke mi pisalo ked radio bolo zapnute skladbu pesnicky atd..mam nove

vsetky tri koncovky zapojim a display mi nepise nazou skladby ci

radia.multifunkcny volant ties nefunguje pricom na oreginal radiu isiel

prosim poradte mi dakujem vam som zo slovenska

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim chcem sa opitat poradit mal som v aute radio cd symphony na

pristrojovke mi pisalo ked radio bolo zapnute skladbu pesnicky atd..mam nove

vsetky tri koncovky zapojim a display mi nepise nazou skladby ci

radia.multifunkcny volant ties nefunguje pricom na oreginal radiu isiel

prosim poradte mi dakujem vam som zo slovenska

radio povodne? ak si vymenil radio za niaky pioneer alebo nieco take tak ti nepojde volant ani text v maxidote

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zdravím, mám rádio Symphony na CD v BMW E36 ... krásně tam svým designem zapadá, ale mám pár otázek - jestli se nějak nechájí skladby na CD vybírat číslicemi a ne jenom posouváním ... je to docela zdlouhavé skákat na tu požadovanou skladbu. Potom, zda se nějak nechá připojit funkce GALA ... funkci na zapínání a vypínání rádia při startu ... mám zapojenou, ale funkce GALA mě nefunguje i když je na rádiu zapnutá .... co bych k tomu potřeboval? Předem moc děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, mám rádio Symphony na CD v BMW E36 ... krásně tam svým designem zapadá, ale mám pár otázek - jestli se nějak nechájí skladby na CD vybírat číslicemi a ne jenom posouváním ... je to docela zdlouhavé skákat na tu požadovanou skladbu. Potom, zda se nějak nechá připojit funkce GALA ... funkci na zapínání a vypínání rádia při startu ... mám zapojenou, ale funkce GALA mě nefunguje i když je na rádiu zapnutá .... co bych k tomu potřeboval? Předem moc děkuji

číslicemi vybrat nejde

gala funguje na základě signálu z ř.j. ABS, takže u bmw bys musel najít určitej drát a dovést ho do rádia a pak doufát že má stejnou střídu signálu jak koncernový auta, pravděpodobně to bude podobný protože u BMW je ABS myslím od Bosche

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

číslicemi vybrat nejde

gala funguje na základě signálu z ř.j. ABS, takže u bmw bys musel najít určitej drát a dovést ho do rádia a pak doufát že má stejnou střídu signálu jak koncernový auta, pravděpodobně to bude podobný protože u BMW je ABS myslím od Bosche

už jsem kablík našel, na který pin ho mám teďka připojit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

signál rychlosti se napojije na pin č.1 na 8 pinové napájecí svorkovnici
Tak už mě to funguje.... je to docela pěkný jak si to přidává samo na hlasitosti ... udělal jsem to tak, že ... vytáhne se modrý konektor od budíků ze zadu ... potom najdeš pin č.2 černej drátek s bílým pruhem/pruhama .... k němu jsem připíchnul novej drátek, dovedl k rádiu a už to funguje... nejdříve jsem vytáhl jenom tu zásuvku a píchnul jsem to do ní a k budíkům jsem jí nepřipojil ... a nefungovalo to ... musí být zásuvka zapojena i do budíků, kdyby jsem zabloudil nějakej další majitel BMW tak aby věděl :p
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

zdravim stale mi na symphony vipisuje phone nuber alebo tak nejako kupil som auto a nemal som k tomu kod.bolo tam zainstalovane hadset na telefon kable som prerezal a radio zablokovalo,potom som to pospajal ale nic pita number ale ja ho nemam co mam robit?piste na jozefkromka@zoznam.sk dakujem vam jozef

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 5 měsíců později...

Dnes ráno se stal majitelem mého rádia někdo jiný a ted mi nastávají starosti se sháněním nového.

Hlavně ale potřebuji poradit ohledně konektoru napojení rádia - je to sice Superb , ale ty rádia a napojení si myslím že jsou stejné. Jak jim nešlo rádio zřejmě odpojit, tak za svazek kabliku trhli a ten hnědý (od reproduktorů) polámali (není až takový problém), ale co se stalo hlavně je, že mi zůstaly trčet 2 samostatné drátky na konci s malým konektorovým pinem, ale nebyly zasazeny v žádné umělé hmotě - tom malém konektorku (myslím že by měli být v tom zeleném konektoru). Mám maxidota a ovládání na volantu a tak si myslím, že tyto drátky jsou od tohoto ovládání, ale jak zjistím který je od čeho a až si koupím ten kousek umělé hmoty a zpět je zasunu tak nevím do kterých pozic je mám zastrčit.

Nemá někdo - buď nákres toho malého konektoru (a taky i přesnou barvu) na maxidot a ovl. volantu nebo fotku - ať to vrátím do původního stavu a nepřehodím je mezi sebou? A doufám, že k ovl. těchto dvou věcí (max a volant) tam jsou jen ty 2 drátky v tom konektoru a není jich tam více utržených?

No a ještě poslední věc - až půjdu kupovat rádio - opět Symphonika - tak fungují všechny typy a ročníky na maxidot a ovl. volantu nebo jsou i bez tohoto prvku a jak si na to dát pozor - musí se pak nějak kódovat nebo jen zapojím dám PIN a jede to?

A navíc jěště jestli někdo ví a poradí u toho Supika:

kolik stoji ten rámeček okolo rádia (s dírami na ovladače a climatronik) v imitaci dřeva, dále ta vysouvací přihrádka pod rádiem a přední popelník taky vše v imitaci dřeva - v moji Etce jsem to nenašel??- podřeli to a u rádia kousek odloupli - useknout jim ruce hajzlum!!!!

Diky!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pomohlo by mi hodne kdyby nekdo dokazal nafotit s nejakym mensim popisem, kde ktery z tech dvou dratu je zapojeny v tom zelenem konektorku. Po prohledani netu jsem prisel na to, ze by to meli byt draty barev - oranzovo hnedy a oranzovo cerny - ktery je pozice 8 a ktery pozice 9 v konektoru.

Pokud nekdo ma tuhle fotku tak mi ji prosim poslete a nebo kdyby se nekomu chtelo to radio vytahnout a nafotit tak mu budu hodne vdecny za pomoc!! Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc diky za fotku, je to presne jak jsem to chtel at to nesplantam. Skoda jen ze mam jine barvy dratku - mohlo to byt jeste jednodussi, navratit to zpet do puvodniho stavu. Ale predbezne uz asi vim kde ktery ma prijit a dle obr. uz vim i kde. Jen doufam ze to pujde hned rozchodit a nebude treba kodovat, ale pokud jo tak jsme s Cosbym domluveni ze to zkusi nakodovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...