Přejít na obsah

Vaši čtyřnozí miláčci..


Peete

Doporučené příspěvky

Je tu spoustu uživatelů a spousta z Vás má nějaké to zviřátko.. Podělte se s námi s Vašimi zážitky rosekanými věci, pokousanými sousedy :D , bitky vašich psů s jinými atd.. Ale i hezké věci jako první zvednutí tlapky chlapeška při čůrání atd.. Je toho mnoho a mnoho.. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já tedy začnu asi se stydíte za své čtyřnohé obludy.. :smich:

Jednoho dne sme se s přítelkyní rozhodli koupit nějakého mazlíčka jelikož už jsme každej měli nějakýho toho psa ale byly to samý malý košťátka já měl mopse a přítule bišonky. Tak jsme se rozhodli koupit si něco většího.. Volba byla jasná Rhodeský Ridgeback.. Sháněli jsme a sháněli až jsme sehnali něco jako podobného RR údajně je to Thajský Ridgeback ale kdo ví jistá podoba tam je..

Tak jsme si ho koupili.. Byl chudák celej zablešenej jeho pánička byla pěkný prase.. Tak jsme mu celej večer teda spíš přítelkyně vybírala blechy.. (bylo jich nespočetně)

Vybírání blech: http://img112.imageshack.us/img112/4767/cimg0131lz4.jpg

To byla ještě sranda chodily jsme na cvičák aby se z něj postupem času nestala neřízená střela nebo spíš zbraň hromadného ničení..

Cvičák (tohle nevim zrovna co jsme trénovali už si nevzpomínám asi nejspíš přivolání): http://img299.imageshack.us/img299/2259/cimg0369mg3.jpg

No jo ale tím sranda končila a začal teror.. Náš milej Bleček si našel oblibu v ničení věcí v domácnosti..

Takhle to dopadlo na chatě: http://img524.imageshack.us/img524/8374/cimg0401wi5.jpg

Já vůl mu ještě nechal otevřenej pokoj aby si měl kam lehnout a on mi na oplátku otevřel postel..

Postel: http://img442.imageshack.us/img442/8121/cimg0402vb0.jpg

Tohle nám udělal v bytě byl sám doma tak si do dveří vykousal kamaráda..

Black a jeho umělecký výtvor: http://img69.imageshack.us/img69/4829/cimg0498ci8.jpg

Dnes už jsou veře vykousané do půlky a umělecké dílo je v nenávratnu..

Pes je prostě přítel člověka -_-

EDIT: opravil jsem ti ty odkazy ;)-_-

Editováno: , autor: Bobik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nezlob se na mně, ale když si neumíš psa vychovat, neměl by jsi si ho ani pořizovat.

Tome, pokud nemůžeš být se štěnětem nonstop, tak k tomuhle téměř 100% dojde.Nám to pes jako malý dělal taky. Dopředu mu nevysvětlíš, že se to nedělá takže to není až tolik o výchově ;) .Samozřejmě když to dělá dospělý pes tak to je jiná

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nezlob se na mně, ale když si neumíš psa vychovat, neměl by jsi si ho ani pořizovat.

Á pán je nějakej chytrej... :fakac: Koukám že toho o psech moc nevíš tohle je bohužel v povaze psa je to štěnátko.. A pokud má pán nějakej způsob nějakou výchovnou metodu jak ho vycvičit tak sem s ní!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nezlob se na mně, ale když si neumíš psa vychovat, neměl by jsi si ho ani pořizovat.

Tome, pokud nemůžeš být se štěnětem nonstop, tak k tomuhle téměř 100% dojde.Nám to pes jako malý dělal taky. Dopředu mu nevysvětlíš, že se to nedělá takže to není až tolik o výchově ;) .Samozřejmě když to dělá dospělý pes tak to je jiná

Á díky za zastání.... -_- S tím dospělím psem je to na prd no kamarád má 60 kilového přerostlého labradora a to je zvíře ten zničí co může.. Ale takovým stylem že rozkouše dveře.. Ale tam už je to o tom že pes nedostává dost pohyby atd. atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nezlob se na mně, ale když si neumíš psa vychovat, neměl by jsi si ho ani pořizovat.

Á pán je nějakej chytrej... :fakac: Koukám že toho o psech moc nevíš tohle je bohužel v povaze psa je to štěnátko.. A pokud má pán nějakej způsob nějakou výchovnou metodu jak ho vycvičit tak sem s ní!!!

Psa nemám, protože bych se mu nemohl plně věnovat ani nechci mít. Dřív jsme psa měli, ten byl perfektně vycvičený, byl to záchranář(hodně slavný a známý). Tedy vlastně jsme doma měli různý psy, ale tenhle Vojtíšek byl naprosto bezkonkurenční. Tohodle Vojtu jsme vlastně "zdědili", protože ho jeho skutečná majitelka(tchýně), jako již pana na vejminku, chtěla utratit, protože ji už nemohl přinášet více slávy(hluchý, částečně slepý, fyzicky už méně zdatný). Tohle jsme se ženou prostě nedopustili a Vojtu si natrvalo nechali až do jeho poslední chvíle, zatímco ona si pořídila psa dalšího. Nikdy jsem nepoznal tak úžasného psa jako byl tenhle chlupatej mrňavej rošťák. Tchýně byla sice ve své podstatě dosti špatný člověk, ale se psy to uměla neuvěřitelně. Za svůj život jich "udělala" několik, každý sbíral body. Vojta byl jako štěně nejmenší, nejzaostalejší a vlastně ho chtěli v chovné stanici utratit. Nicméně si ho tchýně vzala, myslím, že byl jako "zmetek" snad zadarmo. A světe div se, udělala z něj šampióna, jehož štěňata byla "v ceně". Na tchýninu počest se dnes konaj memoriály nesoucí její jméno, což přivádí mou ženu i švagra k vzteku, protože na ni mají špatné vzpomínky z dětství. A jen tak mimochodem, tenhle problém, že by jí psi či štěňata něco likvidovali neměla. Takže ať si kdo chce co chce říká, když jde o psa, tak je to vždy vizitka majitele. A tenhle názor už u mně nikdo nezmění, protože jsem se měl možnost o tomhle 100% přesvědčit. A neexistuje pes, se kterým by se nedalo pracovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak máme doma potkaní babičku, ta už dlouho nevydrží, má rakovinu, teď čerstvě křečičí slečnu a dále ryby. Ryby proto, že se nejedná o klasické akvarijní, ale o sumečka a karase, kteří původně žili ve volné přírodě. Akvárkem už mi prošlo kopec různých ryb, včetně štiky, úhoře a dalších.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj pes bitky moc nevyhledává i když jednou se to málem semlelo venku na procházce,když zahlédla žížalu ale jak žížala udělala rychlejší pohyb,tak moje dvoukilová šitsu raději zvolila úprk. :D

Ten je mališkej, krásnej... S tím chrápáním to moc dobře znám jak už jsem řikal měl jsem Mopse a ten taky hrozně chrápal je to tím že maj tak krátký čumáky (prej)..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja prispeju mozna casem, je to moc cerstvy, viz podpis :(

A pokud pes dela neco takovyho, jako je tu na fotkach, neni to jeho problem, ale majitele. V zivote se nam nic takovyho nestalo, jen jsme parkrat meli roztahanej kos po kuchyni :)

Nemůžu souhlasit!!!!

Kdyby to byl můj první pes a já neměl žádný zkušenosti neřeknu ani slovo!! Ale jelikož jsem psa měl kterej neměl absolutně žádnej výcvik ale vůbec žádnej a nic takovýho nedělal!! :angry: tomuhle věnuju všechen volnej čas chodim na cvičák denně na dlouhé procházky a tak mě vytáčej kecy že je to chyba majitele!!!!

Chyba majitele je když posranej Pit bull zakousne dítě nabo jinýho psa!!!!

Pánové zamyslete se nad tím!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já mám doma tříletýho Bavorskýho barváře, fretku, dvě akvárka a terárium.

Když byl pes mladej tak mi toho taky dost zničil (masivní nábytek a koberec) a rozhodně bych neřekl že je to v majiteli. Každý plemeno se chová jinak. Předtím jsem měl dalmatina a ten vživotě doma nic nezničil. Ale lovecký plemeno je úplně něco jinýho, tady se musí s nějakýma škodama zezačátku počítat. Obzvlášt když je v bytě.

post-18-1163542685.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Destruktivní počínání psů:

Někteří psi ničí zařízení bytu. Pes potřebuje společenský styk, aktivity jako běhání, žvýkání věcí, hrabání a jiné, a to každodenně. Když nemá pes možnost vybít záladní pudy přirozenou cestou, najde si cestu nepřirozenou - například rozkousáváním bot či knih. Psi ponecháni dlouhé hodiny o samotě zkrátka nemají co dělat. Původem tohoto chování bývá většinou obyčejná nuda. Existují však jedinci, u kterých je takovéto počínání skutečnou poruchou - sníženou hladinou endorfinů, které se dotváří právě psí aktivitou. Destruktivní chování psů však může mít více příčin a řadí se k obtížně léčitelným poruchám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...