Jump to content

Alma

Uživatel
 • Content Count

  594
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Alma last won the day on July 16 2014

Alma had the most liked content!

Community Reputation

52 Excellent

About Alma

 • Rank
  Profesional

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Adresa 44 ------------------------------------------------------- Řídící jednotka: 6Q0 423 156 AB Komponent: LenkhilfeTRW V270 Kódování: 10140 Opravna #: WSC 73430 0 Nalezeny chyby:
 2. Tím toho moc nezjistí. Po tom roztlačování a bůhvíčem ještě je třeba jako první věc dát motor na aretační přípravky. Pokud výsledek OK, tak měření napětí při startování a to nejlépe přímo na starteru. Pokud napětí OK tak potom diagnostika, tlak paliva atd.
 3. Zdar panové, setkal se někdo s tím , že: Dlouhý-proměnlivý interval výměny oleje je max. 30Tkm/ nebo 24 měsíců . To je jasné tak jako že umí na základě nějakého algoritmu zkrátit těch 30 tisíc dle stylu jízdy. Otázka ale zní: může/umí zkrátit i časový interval ? Konkrétně situace podle PP mám ještě 9200 km do výměny 30Tkm. Olej byl měněn v dubnu 2017. Ale maxidot hlásí 18 dnů do servisu oleje! Jenže tohle by měl hlásat až někd v březnu 2019. Takže mi to zkrátil o 4 měsíce. Podle AS prý umí krátit jak km tak i dobu. Jen že jsem o tom nikdy neslyšel.
 4. Není to divné. Má krátký interval na olej, 15Tkm nebo rok a servisní prohlídka auta je první po 30Tkm nebo 24 měsících. Má najeto cca 12Tkm, podle palubáku má čas ještě cca 3000Km, ale uběhl interval 15Tkm nebo 1 rok podle toho co nastane dřív.
 5. Tak máš problém někde jinde. Po přehrátí sw na první garančce letos na jaře jsou u mne starty OK, někdy sice zvýšené otáčky, ale vždy start napoprvé.
 6. Magori jsou oba dva.
 7. co to bylo za díl? Kolik stál?
 8. Měl jsem týden staré (nové) a rozbili mi sklo. Měl jsem pojistku od Alianz (Škofin) . Zavolal jsem na pojišťovnu, nahlásil škodní událost. Baba na telefonu řekla, že do dvou hodin mi zavolají do kterého servisu (jejich smluvního) mám zajet. Zavolali , zajel jsem okno vyměnili,neplatil jsem nic. Potom jsem však zjistil že Alianz má přímo i jednoho smluvního partnera AS škoda. Jenže mne poslali asi k tomu levnějšímu co dělá jen okna. Naštěstí nikde nezatéka, ale kdyby ano tak zřejmě bych měl problémy s uplatněním nějaké záruky když by něco odešlo. Já byl tehdy tak nasraný, že mne nenapadlo trvat na opravě v AS. Takže doporučuji předem zjistit typy servisů.
 9. Nazdar, a proč by se neměla za ty peníze vyplatit? Mám i ještě jednu starší KKL v cz. Používám to ale jen když se chci kouknout jak je na tom auto, třeba před stk, nebo jen preventivně vypsat výpis závad. Jo ale jednou jsem to použil doopravdy jak se mi rožly airbagy. To ale byla moje chyba.
 10. zatažená ruční brzda.
 11. No vidíš, ty né, já jo. Mám za podobný peníz z Autokelly a nemám snima vůbec žádný problém.
 12. No a co ti tedy brání jít do dvou let od koupě. Mě auto na první garančku poslalo o dva měsíce dříve a to nebylo na olej, ten měl ještě 4000 čas. Když jsem to řešil tak jsem nic stejně nevyřešil. Stojí ti to potom se s někým dohadovat?
 13. Za blbost se plati. A daleko vic. Vzal bych penizky,smlouvu a poradil se z pravnikem jak dal. My zde tu muzeme akorat plkat.
 14. No tak na 17 roků starém autě se může rozsypat kdykoli cokoli. Toho si musel být vědom jak prodejce tak kupující. Otázka je co s tím sledují. Auto měli odstavit a řešit. Určitě ne hned akčně rozebírat. V každém případě je to nepřijemné. Záleží i jak byla postavena kupní smlouva. Já kdysi kupuval taky staré a ve smlouvě bylo: vozidlo určené na ND, nebo k celkové GO. No a ber, nebo neber. Takto jsem měl i já když jsem prodával.
×
×
 • Create New...