Přejít na obsah

(O)miss zadní lampy


VendaRS

Doporučené příspěvky

Náhodou k tomu autu se hodí, chrom lišta5. dveří+tyhle světla to není zlý

Dik... ale vetsine lidi jako obecne se nelibi... ;) A to me celkem tesi, jak by to vypadalo kdyby se vsem majitelum libily (lampy)?

Vypadalo by to ůplně stejně jako s pedálama z RS teď je má snad každej včetně mě. :smich::palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Náhodou k tomu autu se hodí, chrom lišta5. dveří+tyhle světla to není zlý

Dik... ale vetsine lidi jako obecne se nelibi... ;) A to me celkem tesi, jak by to vypadalo kdyby se vsem majitelum libily (lampy)?

Vypadalo by to ůplně stejně jako s pedálama z RS teď je má snad každej včetně mě. :smich::palec2:

Přesně tak pedály RS taky mám. Hlavně moc nedej na to co se komu líbí nelíbí duležitý je aby se líbili tobě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Náhodou k tomu autu se hodí, chrom lišta5. dveří+tyhle světla to není zlý

Dik... ale vetsine lidi jako obecne se nelibi... ;) A to me celkem tesi, jak by to vypadalo kdyby se vsem majitelum libily (lampy)?

Vypadalo by to ůplně stejně jako s pedálama z RS teď je má snad každej včetně mě. :smich::palec2:

Přesně tak pedály RS taky mám. Hlavně moc nedej na to co se komu líbí nelíbí duležitý je aby se líbili tobě

Přesně, přesně po ostatních mi je h...o a ostatním po mě taky to samý. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jo také bych uvítál nižší cenu ale bohužel poptávka převyšuje mnohonásobně poptávku... Jsem šťastný že jsem je sehnal...

a cena? kolik stoji a kde se daji sehnat..? a ty hroty..vlastni vyroba..?? nechce se ti udelat jeste 4 ?? :D

Sehnat se dají hodně špatně, já jsem je kupoval na jaře na srazu v milovicích a bylo mi řečeno že jsou poslední a je fakt že na dalších srazech jsem je u něj na tom jejich provizorním stánku alias prodejně neviděl, a že byl snad na všech srazech.Stály mne 6500,- ale prodávají se i za víc.

Jinak s těmi špičkami to asi nepůjde, dělal mi je brácha v práci a jen měsíc jsem scháněl materiál.. Pokud někdo bude mít matroš tak mu udělá kdokoliv kdo má soustruh..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jo také bych uvítál nižší cenu ale bohužel poptávka převyšuje mnohonásobně poptávku... Jsem šťastný že jsem je sehnal...

a cena? kolik stoji a kde se daji sehnat..? a ty hroty..vlastni vyroba..?? nechce se ti udelat jeste 4 ?? :D

Sehnat se dají hodně špatně, já jsem je kupoval na jaře na srazu v milovicích a bylo mi řečeno že jsou poslední a je fakt že na dalších srazech jsem je u něj na tom jejich provizorním stánku alias prodejně neviděl, a že byl snad na všech srazech.Stály mne 6500,- ale prodávají se i za víc.

Jinak s těmi špičkami to asi nepůjde, dělal mi je brácha v práci a jen měsíc jsem scháněl materiál.. Pokud někdo bude mít matroš tak mu udělá kdokoliv kdo má soustruh..

aha aha ta dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud by se tady jednalo o přední a já nevěděl co s penězma tak jdu do "bodovek" ale zadní jsou zatím nejhezčí z faceliftu. Ale je to jen můj názor. Někomu se líbí blondýny a jinému zase černovlásky a tak je to se vším... ;)

Tyhle jsou pěkný, ale bohužel cena je apsolutně nereálná. Kdyby to byly xenony tak to beru, ale takhle. Podle mě, kdyby jste si koupili ty komponenty Hella se kterých je to složeno a pak upatlali z laminátu tvar tech světel tak vás to vyjde na 1/4.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...