Přejít na obsah

Alu AZ-Sport


Jeff

Doporučené příspěvky

Klaco ted nevim, jaks to myslel.

Predpokladam, ze kdyz uz ma kola Bylzde nejaky ten patek a ma tam origo srouby a nema s ti m problem, ze to bude ok.

Nebo jsi to myslel tak, ze mne poradi v pneuservisu az to pojedu prehazovat a nabidnou mne pripadne ty srouby, ktere budou nejvhodnejsi?

Vis ja jsem na bezpecnost velmi zatizeny a nerad bych, aby se mne to nejak pos*alo.

-_-

myslel jsem to tak, abys prostě až budeš v pneuservise nato nechal mechoše mrknout jaký šrouby tam maj bejt ;) a podle toho tam dát, protože vždycky co sem měl hlíny(neorigo) tak měly kužel ;)

jde mi oto abys nenarval šroub s kulovitou hlavou, tam kde má bejt kužel-von tam pujde, ale nebude to dobrý ;)-_-

eště mě taky napadlo, že pokud ta firma dodává kola už do fabriky na auta, tak jestli některej druh nemá s kulouvitou ;) (ale měl jsem třeba kdysy ronaly-ty taky dodávaj pro škodu, VW atd., a měli normálně kužel ;) )

Editováno: , autor: kláca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak a ted resim zase dilema v jakem barevne provedeni kola zvolit, jestli stribrne, co ma Bylzde nebo v Black odstinu zobraznem vyse.

Ktere by jste mne doporucili vzhledem k barve auta sede grafitove?

Kola od téhle firmy má kamarádka na fábii, barva grafit , má 16-ky, provedení black a je to moc pěkný. Takže do nich jdi a ber ty tmavý :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kola jsou to krasna, jeste nikdy jsem nemel litaky, ale zarazila me jedna vec, a to za na dvou kolech ze ctyr jsou mista z vnitrni strany jakoby tam byla vzduchova bublina (je to nevylite al).

Je tento jev normalni z hledoska bezpecnosti, nebo jim kola mam vratit?

post-7-1164713697.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zitra jim to posilam zpet a odstupuji od smlovy. Pozaduji vraceni penez.

Jen jeden disk je ok, zbyle tri maji tyto problemy, vypada to, ze jsou ty mista dodatecne zatirane.

Prodejce ma v obchodnich podminkach, ze zbozi nekontroluje od dodavatele.

Skoda, ze jsem to nevedel driv, no ceske neoriginalni disky uz nikdy vice.

Editováno: , autor: Jeff
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zitra jim to posilam zpet a odstupuji od smlovy. Pozaduji vraceni penez.

Jen jeden disk je ok, zbyle tri maji tyto problemy, vypada to, ze jsou ty mista dodatecne zatirane.

Prodejce ma v obchodnich podminkach, ze zbozi nekontroluje od dodavatele.

Skoda, ze jsem to nevedel driv, no ceske neoriginalni disky uz nikdy vice.

tak zase nemusíš hned odsuzovat výrobce, prostě stát se něco muže, bejt tebou tak zkusim nechat poslat nový a uvidíš ;)-_-

dělám taky ve kšeftu(sice s jinym zbožím) ale prostě občas něco dokurvenýho příde..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zitra jim to posilam zpet a odstupuji od smlovy. Pozaduji vraceni penez.

Jen jeden disk je ok, zbyle tri maji tyto problemy, vypada to, ze jsou ty mista dodatecne zatirane.

Prodejce ma v obchodnich podminkach, ze zbozi nekontroluje od dodavatele.

Skoda, ze jsem to nevedel driv, no ceske neoriginalni disky uz nikdy vice.

tak zase nemusíš hned odsuzovat výrobce, prostě stát se něco muže, bejt tebou tak zkusim nechat poslat nový a uvidíš ;)-_-

dělám taky ve kšeftu(sice s jinym zbožím) ale prostě občas něco dokurvenýho příde..

Klaco, kola jsem jim poslal vsechny a vypovedel smlouvu. Normalne jsem patriot, kupuju ceske vyrobky a prave i kvuli tomu jsem si objednal kola od ceske firmy, ale nezlob se na me, aby 3 kola ze 4 byly smejdy, to neni normalni, jedno nereknu nic, to se muze stat, ale 3 zmetky? Snad ma vyrobce nejakou vystupni kontrolu ne? A kola vyrobeny v roce 2003 (to nevadi), ale sere me to.

Prodejce mne k tem kolum dodaval vymezovaci krouzky a srouby, ktere byly v jedne krabici s diskem, takze do toho lezl a videl stav.

Nechapu, jak muze mit v obchodnich podminkach uvedeno, ze zbozi bere primo z fabriky a nerozbaluje ho.

Tak snad se presvedcim co prodavam ne? Obzvlast, kdyz se jedna o kola.

Ted uz budu preferovat osobni jednani v kamennem obchode, alu kola z netu uz pravdepodobne nekoupim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...