Přejít na obsah

Název songu


Kokeš

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
Zdravím všechny

Opět hledám název písničky, je to písnička známa tady je ukázka je to z pořadu auto moto styl takže pokud někdo víte jméno interpreta nebo název tak napište. Díky moc

Tak nejak nevim jaka... Pokud myslis tu slecnu s tim jinochem, tak Eva a Vasek...

V jake minute z tech 56minut dlouheho spotu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nejak nevim jaka... Pokud myslis tu slecnu s tim jinochem, tak Eva a Vasek...

V jake minute z tech 56minut dlouheho spotu?

Dobrá připomínka, to mně nenapadlo napsat minutu. Nechce se mi hledat minuty, ale je to ta písnička na začátku pořadu auto moto styl, kdy je představován obsah celého dílu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny

Opět hledám název písničky, je to písnička známa tady je ukázka je to z pořadu auto moto styl takže pokud někdo víte jméno interpreta nebo název tak napište. Díky moc

Trochu vzdáleně mi to připomíná Jamiroquai, ale podobá se to Stardust - the music sounds better with you resp. něco od Daft Punk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak to mám asi hledat co? Nevím název a ani kousek textu. Já to sem dávám jen jestli to někdo třeba nezná.

Kdyby pod tím videem byla diskuze tak dám dotaz tam. Jen tak mimochodem, jak hledáš písničky ty?

Ja myslel hledat tu minutu ne tu pisnicku. S tou ti kazdopadne radi vsichni pomuzou, proste jsem mluvil o te minute kde zacina ten Auto neco... Ja hledam tak, ze to slysim, podivam se bud na radio pokud to rds dovoluje a stanice podporuje, nebo na net - PRAVE HRAJEME :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja myslel hledat tu minutu ne tu pisnicku. S tou ti kazdopadne radi vsichni pomuzou, proste jsem mluvil o te minute kde zacina ten Auto neco... Ja hledam tak, ze to slysim, podivam se bud na radio pokud to rds dovoluje a stanice podporuje, nebo na net - PRAVE HRAJEME :D

A tak to potom jo, to je fakt. No tak to hledám podobně, akorát že většinu písniček co hledám slyším v televizi, ve filmech nebo v nějakých pořadech. Radio moc neposlouchám, stojí za prd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tak to potom jo, to je fakt. No tak to hledám podobně, akorát že většinu písniček co hledám slyším v televizi, ve filmech nebo v nějakých pořadech. Radio moc neposlouchám, stojí za prd.

Ja jsem se nyni dal na 96,2FM radio Spin a nemuzu si vynachvalit... RnB, Rap, Hip-Hop, poslechovy songy z 90%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Promin, nahodou jsem si myslel ze to jsou Stardust... Nenapada me jak jinak to najit. Ja to taky posloucham po netu na AB Radio...

Nevadí, ale je to známá melodie. Třeba bude vědět někdo jiný. Jinak když už tedy poslouchám rádio, tak poslouchám HEY hrají tam docela solidní písničky občas jsou tam rockové nářezy, ale jinak pohodová rocková muzika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...