Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Vloženo

Ahoj všichni, začal jsem mít problém na mém Yetim... nefunguje mi vyhřívání čelního skla, když ho zapnu na cca.2s se rozsvítí kontrolka na vypínači a pak zhasne a nic....tož jsem vyměnil relé vyhřívání čelního skla a pořád nic... pojistka je ok.. loni na podzim bylo sklo měněno.. nesetkal se s tím prosím někdo?? Díky :)

Vloženo

Předpokládám, že možnost podívat se diagnostikou do jednotky 08 asi není, že? :D Tam by mohla být nápověda v podobě chyby, co může být za problém. 

A jelikož s vyhřívaným sklem u YETIho nebo generačně stejných modelů jsem nepracoval, víc poradit nemohu :( 

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...