Přejít na obsah

Tuning na Feldě


Lewis

Doporučené příspěvky

Host Guest_karco

scem zmenit objem ale akym sposobom ci vrtanim alebo zdvihom resp kombinaciou.+ dalsie upravy hlavy ventilov,este vacsia kompresia.stale je to v jednani a hladani idealneho riesenia a neposledne aj otazka financii ktorych nikdy nieje dost :( ak na dacom pokrocim tak sa rad ozvem nateraz moj tuning je umyte auto zaparkovane v garazi :)))))) a kludnejsi spanok

caute

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky furt premyslim co upravit jako prvni ale asi bych sel prvne na kotouce Tarox,a desticky taky Tarox , nebo ziemmerman,podovzek Hp to mam tak 20 000 utracenych jen to fikne.Nebo premyslim koupit si neco vlastniho ty prachy nedavat do felcky ale chtit neco jineho.Kdyz tak hodte nejaky odkaz kde se da neco koupit na feldy nechce se mi kupovat cely komplet od Motor excelu spis bych to chtel kdybych to upravoval po castech.Vyfukovy system,vacka 280/280 jak tady nekdo rikal tak se odlehceny setrvak na muj motor nedava nebo to nema smysl,udelat chip bud cimbu nebo motor excel, mozna novy pisty(ale vedet jaka firma dela a za kolik) nechat vylestit saci kanalky a dalsi veci do budoucna bych to chtel udelat pokud si nekoupim vlastni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víš co mě ale napadlo??? Koupit světla z Fabie a vypreparovat z ni xenony a ty parabolky na dálkové světla... Koupit z vrakáče stará světla a kryty od ELlri (čiré) To by pak byl mazec mít tam xenony...

a co na to poldove pri prvnim zablesku na jejich fosforujici vesty a placackou v ruce???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víš co mě ale napadlo??? Koupit světla z Fabie a vypreparovat z ni xenony a ty parabolky na dálkové světla... Koupit z vrakáče stará světla a kryty od ELlri (čiré) To by pak byl mazec mít tam xenony...

a co na to poldove pri prvnim zablesku na jejich fosforujici vesty a placackou v ruce???

A co na ty Tvoje zadní světla??? Myslim že by měli asi víc keců... a co??? Neřešíš to... myslim že kdyby si jim ukázal jak to svítí a že je to udělaný solidně tak Tě pustí, anebo jen symbolickou částku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víš co mě ale napadlo??? Koupit světla z Fabie a vypreparovat z ni xenony a ty parabolky na dálkové světla... Koupit z vrakáče stará světla a kryty od ELlri (čiré) To by pak byl mazec mít tam xenony...

a co na to poldove pri prvnim zablesku na jejich fosforujici vesty a placackou v ruce???

A co na ty Tvoje zadní světla??? Myslim že by měli asi víc keců... a co??? Neřešíš to... myslim že kdyby si jim ukázal jak to svítí a že je to udělaný solidně tak Tě pustí, anebo jen symbolickou částku...

tak me uz zastavili docela hodnekrat vecer a vdy sekoukli obhlidli cely auto a jednou sme pokecaly o tom co to vsechno am a tak a pak me taky ted nedavno pochvalili. staly sme vzdu koukali jak to vsechno sviti a cityju " Pane ridici musim vas pochvalit tak ste zetim prvni kdo ma upraveny auto a SPZtku ma spravne osvicenou - mate to moc pekne a kdo vam to delal..... atd." to tak zahreje kdyz vas pochvali policie ČR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víš co mě ale napadlo??? Koupit světla z Fabie a vypreparovat z ni xenony a ty parabolky na dálkové světla... Koupit z vrakáče stará světla a kryty od ELlri (čiré) To by pak byl mazec mít tam xenony...

a co na to poldove pri prvnim zablesku na jejich fosforujici vesty a placackou v ruce???

A co na ty Tvoje zadní světla??? Myslim že by měli asi víc keců... a co??? Neřešíš to... myslim že kdyby si jim ukázal jak to svítí a že je to udělaný solidně tak Tě pustí, anebo jen symbolickou částku...

tak me uz zastavili docela hodnekrat vecer a vdy sekoukli obhlidli cely auto a jednou sme pokecaly o tom co to vsechno am a tak a pak me taky ted nedavno pochvalili. staly sme vzdu koukali jak to vsechno sviti a cityju " Pane ridici musim vas pochvalit tak ste zetim prvni kdo ma upraveny auto a SPZtku ma spravne osvicenou - mate to moc pekne a kdo vam to delal..... atd." to tak zahreje kdyz vas pochvali policie ČR.

To znám... Hřeje to pěkně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je pořád dokola, jsem z toho zblblej... Výhody to má v tom že to jde lépe do otáček, nic nebrání motoru aby se vytočil... Zvýší se krouták a výkon, ale je třeba si uvědomit že jde přece o to že pro něco ten setrvák tu váhu má... Zhoršíš tím volnoběh a vůbec zapalování a tak... jako je to asi větší mínus než nějaký přínos a proto bych se na to vykašlal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je pořád dokola, jsem z toho zblblej... Výhody to má v tom že to jde lépe do otáček, nic nebrání motoru aby se vytočil... Zvýší se krouták a výkon, ale je třeba si uvědomit že jde přece o to že pro něco ten setrvák tu váhu má... Zhoršíš tím volnoběh a vůbec zapalování a tak... jako je to asi větší mínus než nějaký přínos a proto bych se na to vykašlal...

to sem chtel vedet a ne jenom to nema smysl a konec.to kdybys se ptal na neco a nekdo bi ti odpovedel nema to cenu tak se stejne budes ptat pro presnejsi informace :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je pořád dokola, jsem z toho zblblej... Výhody to má v tom že to jde lépe do otáček, nic nebrání motoru aby se vytočil... Zvýší se krouták a výkon, ale je třeba si uvědomit že jde přece o to že pro něco ten setrvák tu váhu má... Zhoršíš tím volnoběh a vůbec zapalování a tak... jako je to asi větší mínus než nějaký přínos a proto bych se na to vykašlal...

to sem chtel vedet a ne jenom to nema smysl a konec.to kdybys se ptal na neco a nekdo bi ti odpovedel nema to cenu tak se stejne budes ptat pro presnejsi informace :angry:

Jasný... v pohodě... Taky chci vědět vždycky PROČ??? Nestčí jen odpověd typu nedělej to...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mate nekdo polepy na budikach??? asi jo tak by me zajimalo jestli ste se nekde nesetkali s polepama na feldu ve stylu WRC - dle fotky jo a jestli ste je vydeli tak kde a zakolik. ja sem nekde stahl tento obrazek ale nevim nic knemu??? jen asi ze cena byla kolem 1000,- kc

jo a taky byme zajimalo jak to vypada kdyz se nalepi jelikoz jsem slysel i videl ze casem a teplem v lete se zacinaji tvorit bublinky??? tak me zajima jetli to ma cenu???

post-14-1133332910.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...