Přejít na obsah

Tuning na Feldě


Lewis

Doporučené příspěvky

Lewisi...to znam ale spis nenadavam kdyz neco nejde ale prestanu to montovat ...pak se na to chvilku koukam a zacnu se smat a vdu chu si rikam jak nejakej kokot to musel snad utahnout nejakym strojem nebo co...... a kdyz do klicem rozdelat nejde tak sem ponekud pruderni a flexa to udela za me... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lewisi...to znam ale spis nenadavam kdyz neco nejde ale prestanu to montovat ...pak se na to chvilku koukam a zacnu se smat a vdu chu si rikam jak nejakej kokot to musel snad utahnout nejakym strojem nebo co...... a kdyz do klicem rozdelat nejde tak sem ponekud pruderni a flexa to udela za me... :D

To znám taky se občas směju... To se choděj lidi okolo mě dívat jestli jsem se nezbláznil....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jaky sedacky koupit do feldy ty seriovy sou totalne na picu s prominutim nedrz skoro nic spis bych rekl ze ty sedacky drzim jak jak jedu :angry:

Já tam mám skořepiny od AutoStyl... Já jsem s nima celkem spokojen, ale stačí jen o trošku silnější člověk než jsem já a už se do nich nevejde takže bych je spíš nedoporučil... Jestli chceš něco lacinějšího tak skuz z GolfaIII GTI nebo Honda CRX...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jinak... Ten výfuk... To se běžně prodává... spona výfuku... zeptej se někde v obchodě s auty... Jinak myslim si že tu sponu co tam ukazuješ na tom obrázku je spona dodávaná společně s výfukem... Jen si musíš vyrobit nějakej držáček k ní... a to nejlépe přes silenblok, aby nešli vibrace do auta...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vcera sem psal na motor excel ohledne vyfukoveho systemu na feldu a ceny sou nasledujici aspon co se tyce na 1.3 50 kW (veskere udaje sou namereny na brzde)

Výkon Toč. moment

seriový výfukový systém 63kW/5370ot.

118Nm/4050ot.

výfukové svody 67kW/5200ot.

126Nm/3950ot.

úplný výfuk 69kW/5400ot.

132Nm/4250ot.

Zbývá informace o ceně :

Samotný výfukový svod : 8.950,-

úplný výfuk : 17.785,-

Ceny jseou uvedeny bez 19% DPH.

ale nevim jestli to neni nejaky preklep.z 50 kw na 67 ??? to bude ten motor jeste vic poladen nez jen svody ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host Guest_karco

jj tak ako pise lewis ich vyfukovy sa dodava spolu z rj ta ale nieje v cene maju to odladene na brzde ja mam teraz rj cimbu a premyslam nad vymenou za motorexcel ale tiez by to scelo este odbrzdit ..........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...