Přejít na obsah

kdo to byl


petto

Doporučené příspěvky

dnes kolem 16:30 cesta z paseky na šternberk?? černá octavia II?? byl to někdo s vás?? zajímalo by mě kdo jezdí na 90ce 170 a drží se mě  -_-  B)

Dofám, že to byli policajti a celou cestu tě fotili, dobytku!

nevím proč dobytku...je tam uplně nová asfaltka, a nikde nebylo jediny auto..až na tu octavii...pokud si tam nikdy nejel tak nemel....mezi autama bych to tak nehnal...nejsu žádnej dobytek....prostě ůplně prázdná cesta a 3 týdny starej asfalt...a neříkej mi že ty jezdíš podle předpisů ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes kolem 16:30 cesta z paseky na šternberk?? černá octavia II?? byl to někdo s vás?? zajímalo by mě kdo jezdí na 90ce 170 a drží se mě  -_-  B)

Dofám, že to byli policajti a celou cestu tě fotili, dobytku!

nevím proč dobytku...je tam uplně nová asfaltka, a nikde nebylo jediny auto..až na tu octavii...pokud si tam nikdy nejel tak nemel....mezi autama bych to tak nehnal...nejsu žádnej dobytek....prostě ůplně prázdná cesta a 3 týdny starej asfalt...a neříkej mi že ty jezdíš podle předpisů ;)

no, novej asfalt může klouzat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes kolem 16:30 cesta z paseky na šternberk?? černá octavia II?? byl to někdo s vás?? zajímalo by mě kdo jezdí na 90ce 170 a drží se mě  -_-  B)

Dofám, že to byli policajti a celou cestu tě fotili, dobytku!

nevím proč dobytku...je tam uplně nová asfaltka, a nikde nebylo jediny auto..až na tu octavii...pokud si tam nikdy nejel tak nemel....mezi autama bych to tak nehnal...nejsu žádnej dobytek....prostě ůplně prázdná cesta a 3 týdny starej asfalt...a neříkej mi že ty jezdíš podle předpisů ;)

no, novej asfalt může klouzat

může-... je to rovinka cca 2km bez jediné zatáčky...ty začínaj pak...v těch sem se koktě ztratil

Editováno: , autor: petto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Petto:

170 není povolená rychlost ani na dálnici. Nový asfalt má svá specifika. Stejně tak předpokládám, že v 16:30 už byla tma, to má také svá specifika. Ale dělej si co chceš, snad tě nikdy nepotkám.

ruku na srdce,,,vždycky jezdíš na 90ce 90?? a nikdy si nezkoušel jet rychlejš???....tma nebyla, ale bylo šero ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je fakt prasarna. Pokud takhle jezdis na prazdne dalnici, tak to se jeste da, protoze tam je pravdepodobnost ze potkas chodce takrka nulova, ale na okresce??? Rikas ze byla uplne prazdna, ale taky ze se te porad drzelo jine auto, tak jak teda? Si to rozmysli. ...joo a nova asfaltka, tak to je fakt padnej duvod proc jet co nejrychlej. Uprimne ti preju potka merici policajty.

:fakac::ble

Editováno: , autor: NiceOne
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejhorší není srážka s blbcem, ale s někým, kdo si vytvořil vlastní pravidla, podle kterých jedná. To, že tato jejich pravidla nejsou mnohdy v souladu s předpisy tyto jedince nezajímá. Hodně se pak diví, až narazí... Samozřejmě se toto netýká pouze rychlé jízdy B)

Editováno: , autor: Milan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale notak kluci:) eště mi řekněte že ve městě jezdíte 50 a mimo obec 90. a na dálnici 130? To už vás tlačej i kamiony ne? Na dálnici jezdim v rozmezí 170 - 210. Mimo město jak to jde...někdy nejde ani tech 90, ale na širokejch 2-3 proudovkách 100 - 140 není problém. A v obci hlavně v praze jsou useky, které jsou uplně stvořeny pro vyšší rychlost(nezastavěné zona apod.). A rozhodně si nemyslim, že bych byl nějakej blázen,protože je stále dost řidičů, co mě předjíždějí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, 170 na okresce je fakt hodně! To místo o kterým mluvíte sice neznám, ale i tak... :o Předpisy obvykle taky nedodržuju, ale tohle už je prostě moc. Nedávno jsem se vracel z Českého Krumlova do Prahy, ještě před Budějkama je krásná silnice, místy dvouprodová a jel jsem po ní 130 (nedělní ráno, minimální provoz). Víc jsem jet nechtěl jednoduše z důvodu, že nikdy nevíš co Ti tam vlítne, jakej děda s vejcema na platě za oknem pojede za zatáčkou sedmdesátkou, atp.

Nic víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne jak Vasekk rika,hrajete si tady jaci jste ridici,ze dodrzujete pravidla a dalsi nesmysly...jenom se tomu smeju..myslim,ze tady na foru jsou ridici obeznameni s jakymikoliv riziky a vi,co si maji dovolit a jak jednat...zna nekdo z vas tu silnici kde jel 170km/h???jenom tady placate nesmysly jaky je to hovado...pokud tam byla jak on pise,prazdna cesta a zna to tam,daval pozor tak je mi to uplne u prdel* kolik jel...tak si laskave Vase mravni pripominky nechte.... lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikoho se nezastavam a nikoho nekritizuju ale tak vseobecne si myslim ze kdyz uz tady sahodlouze diskutujem o autech tak bychom si meli videt na spicku sveho nosu a priznat barvu .-)50/90/130 je kravina jak noha, mimoto kritizovat jednotlivce za exces je bezpredmetne , mimoto kazdy zduraznuju kazdy udelal v zivote prasaren a pochybuju ze jen na ceste....muj nazor je at si kazdy jezdi jak chce ale jak neco vyvede tak at si to vyzere se vsim vsudy. Hau klidne me utlucte :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak se sem napište ti, kdo jste nikdy 170 či více nejeli na 90tce! A nelžete, protože ten nahoře to vidí :smich: Neříkám, že bych takhle normálně jezdil, ale čas od času prostě auto trošku protáhnu a jdu až na doraz, pokud to jde a je jedno co to je za silnici, pokud mi to provoz umožní. Samozřejmě nejsem padlej na hlavu, abych šel do nějakých velkých rizik. Záleží na situaci. A s těma km co mám nalítáno, myslím, že už nějaký zkušenosti mám, abych dokázal poznat hranice únosnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale vlastně, odběhli jsme od tématu, takže sory. Teď odpověď. Ne, já to nebyl. Byl jsem někde na Pardubicku, takže mám alibi. Mimoto se s nikým na silnici nehoním, a to i kdyby se z toho měl ten druhej zbláznit. :D Mimochodem, z toho, že se spotřebou hejbu okolo 4 l snad jde i vytušit, že jezdím celkem normálně okolo kila a občas prostě holku trošku protáhnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak se sem napište ti, kdo jste nikdy 170 či více nejeli na 90tce! A nelžete, protože ten nahoře to vidí :smich: Neříkám, že bych takhle normálně jezdil, ale čas od času prostě auto trošku protáhnu a jdu až na doraz, pokud to jde a je jedno co to je za silnici, pokud mi to provoz umožní. Samozřejmě nejsem padlej na hlavu, abych šel do nějakých velkých rizik. Záleží na situaci. A s těma km co mám nalítáno, myslím, že už nějaký zkušenosti mám, abych dokázal poznat hranice únosnosti.

:D , na dálnici jo, ale na okresce víc než 130 ne ;)

A teď do mě jakej jsem srab :t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak se sem napište ti, kdo jste nikdy 170 či více nejeli na 90tce! A nelžete, protože ten nahoře to vidí :smich: Neříkám, že bych takhle normálně jezdil, ale čas od času prostě auto trošku protáhnu a jdu až na doraz, pokud to jde a je jedno co to je za silnici, pokud mi to provoz umožní. Samozřejmě nejsem padlej na hlavu, abych šel do nějakých velkých rizik. Záleží na situaci. A s těma km co mám nalítáno, myslím, že už nějaký zkušenosti mám, abych dokázal poznat hranice únosnosti.

:D , na dálnici jo, ale na okresce víc než 130 ne ;)

A teď do mě jakej jsem srab :t

proč srab? Prostě tak situaci vyhodnotíš, necítíš se na to, tak je to v pořádku, že to nelámeš přes koleno. Je to rozumné. Bohužel ne každý se zamýšlí nad tím, co zvládne a co ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ještě jednou pro nechápavy...ale všiml sem si že už hodně lidí pochopilo -_- je to rovinka cca 2km, nikde není žádná vedlejší cesta ani les, je kolem toho krásny pole a akorát stromky kolem cesty!!! fungl novej asfalt a jediný auto byla ta kokta která jela zamnou ;) navíc jsem nejel s octavií (která je podle mě taková houpačka)...takže myslím že sou tu i lidi co ví sami jak jezdíí a nemusej hned rejt.... :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...