Přejít na obsah

kdo to byl


petto

Doporučené příspěvky

proč srab? Prostě tak situaci vyhodnotíš, necítíš se na to, tak je to v pořádku, že to nelámeš přes koleno. Je to rozumné. Bohužel ne každý se zamýšlí nad tím, co zvládne a co ne.

To není, že by se člověk necítil,vím, že by auto zvládlo víc a já bez problémů taky ;) NAjíždím přes 100 km denně takže to není o tom,že bych to neměl v ruce, ale už sem pár ošklivejch bouraček viděl a nemám potřebu skončit taky tak. A v blízkým okolí mám kluka, kterej bouračku odskákal šeredně takže spíš je to rozumná úvaha :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to rovinka cca 2km, nikde není žádná vedlejší cesta ani les, je kolem toho krásny pole a akorát stromky kolem cesty!!! fungl novej asfalt a jediný auto byla ta kokta která jela zamnou ;)

A todle si tam měl napsat hned ;) Ale věř, že někde na letišti nebo uzvřeným okruhu je to ještě lepší protože po rovině umí jezdit každej ....

A ty by ses s Bawem vyblbl spíš v zatáčkách lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to rovinka cca 2km, nikde není žádná vedlejší cesta ani les, je kolem toho krásny pole a akorát stromky kolem cesty!!!  fungl novej asfalt a jediný auto byla ta kokta která jela zamnou  ;)

A todle si tam měl napsat hned ;) Ale věř, že někde na letišti nebo uzvřeným okruhu je to ještě lepší protože po rovině umí jezdit každej ....

A ty by ses s Bawem vyblbl spíš v zatáčkách lol

jo šak na zatáčkách sem koktě ujel :D a jezdil sem s bawem v brně na renocar tuningu 29.10.2006...ale jen s kámošem, protože v té době jsem ještě neměl svoje BMW B) a sme i v tuningmagazinu vyfoceni jak nam ujela prdel a objíždí nás M5 a za náma dobržďuje corrvetta a F430ka lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...a ty se zas nemusis hned chubit jakej jses frajer kdyz jezdis 170km/h na okresce. To umi kazdej (krome me teda, protoze me to tolik nejede) :)

no já se nechtěl chlubit...spíš mě zajímalo kdo jezdí jak čuně v octavii II a jestli je to někdo odsud že bysme se mohli třeba stavit na pokec a kávičku někdy...pokud si myslíš že sem chtěl machrovat tak nevím co tzi mám říct... a 170 ti 1,2 40kW při dobrym větru taky udělá ne?? :t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak se sem napište ti, kdo jste nikdy 170 či více nejeli na 90tce! A nelžete, protože ten nahoře to vidí :smich: Neříkám, že bych takhle normálně jezdil, ale čas od času prostě auto trošku protáhnu a jdu až na doraz, pokud to jde a je jedno co to je za silnici, pokud mi to provoz umožní. Samozřejmě nejsem padlej na hlavu, abych šel do nějakých velkých rizik. Záleží na situaci. A s těma km co mám nalítáno, myslím, že už nějaký zkušenosti mám, abych dokázal poznat hranice únosnosti.

:D , na dálnici jo, ale na okresce víc než 130 ne ;)

A teď do mě jakej jsem srab :t

petiku a nelzes takhle nahodou...co takova cesta do Hradce?? kol1kol1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale vlastně, odběhli jsme od tématu, takže sory. Teď odpověď. Ne, já to nebyl. Byl jsem někde na Pardubicku, takže mám alibi. Mimoto se s nikým na silnici nehoním, a to i kdyby se z toho měl ten druhej zbláznit. :D

Jojo moje slova ta posledni veta ;)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zmena avataru jo .))at to vypada tendle prispevek stylovek jo ?.-)ale jen takovy off topic....vetsina ridicu ktere potkavam kteri tak nejak tihnou k zavodeni maji cerne BMW 3jkove rady.)pokud je to na obrazku tve.... :t

je moje...já zase potkávám nejvíc "závodníků" v octaviích a fabiích :-) taky ne nadarmo se říká nejlepší off-road je služební oktávka...s tím jezdí lidi jak čuňata...šak co služební není jejich....ale myslím že to není o tom kdo jaký má auto, ale o povaze řidiče ;) tady de spíš o to že octavie sio tolik nevšímáš :t jinak proti octaviim a fabiim nic nemám...měl sem sám octavii a v nejdené fábii jsem jel a musím říct že auto kvalitní to je, ale BMW se nevyrovná :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zmena avataru jo .))at to vypada tendle prispevek stylovek jo ?.-)ale jen takovy off topic....vetsina ridicu ktere potkavam kteri tak nejak tihnou k zavodeni maji cerne BMW 3jkove rady.)pokud je to na obrazku tve.... :t

je moje...já zase potkávám nejvíc "závodníků" v octaviích a fabiích :-) taky ne nadarmo se říká nejlepší off-road je služební oktávka...s tím jezdí lidi jak čuňata...šak co služební není jejich....ale myslím že to není o tom kdo jaký má auto, ale o povaze řidiče ;) tady de spíš o to že octavie sio tolik nevšímáš :t jinak proti octaviim a fabiim nic nemám...měl sem sám octavii a v nejdené fábii jsem jel a musím říct že auto kvalitní to je, ale BMW se nevyrovná :p

myslím jízdníma vlastnostma -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, nevím, ale tahle diskuze se mi zdá zbytečně rozvášněná. Každý z nás sem tam zaboří pedál plynu až do podlahy. Já také jezdím jinak na "domácích" cestách a jinak tam, kde to neznám. Např. staré Ecce Homo, si nenechím ujít nikdy. Prostě mi to nedá. Už jsem dokonce měl horčiči (původně v kyblíku) po celém kufru pomíchanou s dalším nákupem, ale co už. ;) Na druhou stranu musím přiznat, že po zavedení bodíků s 98% vítězí tempomat 55/100/140. Točení volantem mne živí a navíc se v práci vyřádím dost a beztrestně :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, nevím, ale tahle diskuze se mi zdá zbytečně rozvášněná. Každý z nás sem tam zaboří pedál plynu až do podlahy. Já také jezdím jinak na "domácích" cestách a jinak tam, kde to neznám. Např. staré Ecce Homo, si nenechím ujít nikdy. Prostě mi to nedá. Už jsem dokonce měl horčiči (původně v kyblíku) po celém kufru pomíchanou s dalším nákupem, ale co už. ;) Na druhou stranu musím přiznat, že po zavedení bodíků s 98% vítězí tempomat 55/100/140. Točení volantem mne živí a navíc se v práci vyřádím dost a beztrestně :)

a kde bydlíš že jezdíš na ecce?? ;) já to mám prakticky za barákem...tam se vyblbnu nejvíc ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se pochlubte co se vam stalo, vsichni jsme zvedavi :D

Naštestí nic, ale moc nechybělo. Pán si nevšiml, že ho nepředjíždí jedna Octávka, ale dvě a vrátil se zpátky do pruhu a ty proti moc uhnout taky nechtěli. Přítelkyně se zasekla uprostřed věty a mě dobře taky nebylo. Ale to bylo tak cca 125km/h

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jezdim podle predpisu

na dalnci jezdim pravidelne 110 :D

protoze setrim naftu lol - ale specham li na hokej do berouna nebo na zkousku tak jedu dalnici i 210 :D

po meste zasadne do 60.

:palec2::palec2::palec2: Souhlas ... mimo mesto a na dalnici at kazdej lita jak je libo, ale v obci by se to melo drzet v mezich coz i u me je 60km/h :palec2::palec2::palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jezdim podle predpisu

na dalnci jezdim pravidelne 110 :D

protoze setrim naftu lol - ale specham li na hokej do berouna nebo na zkousku tak jedu dalnici i 210 :D

po meste zasadne do 60.

:palec2::palec2::palec2: Souhlas ... mimo mesto a na dalnici at kazdej lita jak je libo, ale v obci by se to melo drzet v mezich coz i u me je 60km/h :palec2::palec2::palec2:

jj...nechápu jak někdo ve městě může jezdit jak hovadu...tam člověk nikdy neví odkud se někdo vynoří...takže já město udržuju taky do těch 60 :):palec2: ale stejně je ten vitto strašnej dobytek lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když čtu tohle téma, tak jsem si vzpoměl, jak jsme v roce 2004 jeli na BMW sraz do Luckau (D), jela nás skupinka 5 BMW, já jsem si nevzal mapu, protože jsem jí pochopitelně nemohl najít když jsem jí potřeboval - jako naschvál jsem jí našel až po návratu, když už jsem jí nehledal. Moc mě to netrápilo, protože některý kluci co jeli s náma tam byli už rok před tím, takže znali cestu, jenom jsem věděl, že si je nesmím nechat ujet, jinak budu v p*deli. Dovedete si asi představit jak se jelo, dálnice skoro celou cestu 200-220km/h, což mi nevadilo, ale když jsme v německu sjeli z dálnice a čekalo nás několik desítek km po okreskách doufal jsem že už se z důvodu potencionálních radarů pojede tak nějak normálně. Trochu jsem se přepočítal, po takové dost úzké okresce, s mírnýma, ale přehlednýma zatáčkama se jelo kolem 180km/h a musím říct, že když jsem viděl ty stromy co tu silnici lemovaly tak jsem neměl vůbec dobrý pocit :feve: Ale nesměl jsem je nechat ujet, protože už bych je nenašel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když čtu tohle téma, tak jsem si vzpoměl, jak jsme v roce 2004 jeli na BMW sraz do Luckau (D), jela nás skupinka 5 BMW, já jsem si nevzal mapu, protože jsem jí pochopitelně nemohl najít když jsem jí potřeboval - jako naschvál jsem jí našel až po návratu, když už jsem jí nehledal. Moc mě to netrápilo, protože některý kluci co jeli s náma tam byli už rok před tím, takže znali cestu, jenom jsem věděl, že si je nesmím nechat ujet, jinak budu v p*deli. Dovedete si asi představit jak se jelo, dálnice skoro celou cestu 200-220km/h, což mi nevadilo, ale když jsme v německu sjeli z dálnice a čekalo nás několik desítek km po okreskách doufal jsem že už se z důvodu potencionálních radarů pojede tak nějak normálně. Trochu jsem se přepočítal, po takové dost úzké okresce, s mírnýma, ale přehlednýma zatáčkama se jelo kolem 180km/h a musím říct, že když jsem viděl ty stromy co tu silnici lemovaly tak jsem neměl vůbec dobrý pocit :feve: Ale nesměl jsem je nechat ujet, protože už bych je nenašel...

ty jsi ale hovado :smich::smich:

jen jestli sis tu mapu doma nenechal schvalne :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...