Přejít na obsah

Aktivace předzápadky zámku kufru v BCM


Karoq74

Doporučené příspěvky

Zdravím , mám problém, který mě drží v dokončení retrofitu pátých dveří na Karoqu (MR 2021). Předpokládám, že jde čistě o softwarovou záležitost. Předzápadku zámku kufru mě načítá ODIS i VCDS  stále zavřenou.  V BCM jsem udělal změny podle skanu admap09, ale bez výsledku (změny jsem dělal pouze i adaptací, které zjevně souvisí s víkem kufru. Je aktivace předzápadky vBCM, nebo ještě se musí zasáhnout do jiné řídící jednotky? 

629053719_otevenzmek.thumb.png.088f6a07f1c742d3e71982bc600105b0.png250836109_zavenzmek.thumb.png.e37cb6954a830c5360ec22cdfa07b599.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, musím poděkovat za pomoc uživateli dlbx. Pro někoho pár minut života a pro druhé, až rok zkoumání příčiny.  Současně musím poděkovat uživateli dlbx za celkovou pomoc, při mém pokusu udělat retrofit zadního elektrického otevírání zavazadlového prostoru na Karoqu. Když jsem byl v Bratislavě po chvíli pozorování, mi bylo jasné, že dlbx je skutečně machr a ví co dělá. Mohu ho jen doporučit.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...